מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: עדכוני BannedStory ומדיה.

מנהל פורום BannedStory ומדיה לשעבר הסמלון של xRewrz

Exclamation עדכוני BannedStory ומדיה.

7.3.12-יום רביעי

אשכול אנימטורישראל נפתח ואתם מוזמנים להירשם!
    אני מקווה שעד סוף היום לכולם יגיעו התגים אך בשביל זה אתם תצטרכו להירשם לאנימטורישראל.
    אתם יכולים להתחיל לפרסם עבודות שלכם (פיקסל ארט) בתת-פורום החדש פיקסל ארט.

המשך יום נעים!

9.3.12-יום שישי

יש כאלה שחושבים שאני מחייב אותם לשים תג בחתימה, דבר ראשון "תג" זה לא חתימה, זה תעודת זהות לאנימטור אז אל תחשבו שאני מכוונה עושה לכם , ככל שאתם ברמה יותר גבוהה כך התג יותר מפואר.
    אלה שלא ישימו את התג שהבאתי להם עד סוף שבת אני מוחק אותם מאנימטורישראל עד שישימו את ה"תג", מי שלא באנימטורישראל הוא לא חלק מאיתנו וכתוצאה מכך לא ישתתף בספישלים/ קולאבים...בקרוב נעשה קולאב ונתחיל אותו בסביבות תחילת פסח, אני עוד חושב על רעיון (זה לא יהיה קומדיה) ועד אז אני מקווה שתשתפרו ותהיו אנימטורים טובים
    אז כל אלה שמקבלים תג (אלה שברמה אנימטור מתחיל) תשימו את התג בחתימה, שתשתפרו אתם תקבלו תגים יותר מפוארים
    כמובן תתחילו אולי חלק מכם לעסוק בפיקסל-ארט, זה מאוד חשוב לנו כקהילה אנימטורית שיהיו בה מפקסלים כי בזכותם אנחנו יכולים להשתמש בדברים שאין במייפל!

המשך יום נעים ממנהל "אנימטורישראל".

9.3.12-יום שישי

עיניין התגים נמחק כולם למחוק את התג אצלם כי זה עשה לי בהיות עם שי ורועי, ובאמת שאני לא רוצה ריב איתם :/
    אז כולם יכולים למחוק.
    כשיהיה לי משהו חדש להודיע אני יודע.
    דרך אגב, עיניין הרמות גם נמחק, כל אלה שמתחילים לחשוב שאני מתחיל לחוש וכל זה, טועים, אם הייתי מתחיל לחוש הייתי עוזב את איסידייר בשקט, כל מה שאני מנסה זה להשקיע פה מאז שהצטרפתי לזיל <_<
    לכל האנימטורים בהצלחה, תעשו אנימציות תשתפרו, אני מאחל לכם בהצלחה

נ.ב-אני כנראה לא ישנה כלום באנימטורישראל, כנראה שככה זה טוב, לפחות ניסיתי לעשות משהו טוב, שגרם לריבים....

המשך יום נעים ממנהל אנימטורישראל.

19.3.12-יום שני

אני מתכננן משהו יוצא דופן באנימטורישראל.
    זה לא כמו התגים קודם, זה יהיה תחרות בצורת טורניר שהבסיס שלו יהיה מהמחשק super smash brus, אולי חלקכם לא מכירים את המשחק אבל משחק ממש כיפי ^^
    אם אתם רוצים לדעת על המשחק אתם יכולים להיכנס דרך הקישור פה ליוטיוב(אתם יכולים להיכנס גם לסרטונים בצד שגם בהם יש הסבר על המשחק):
    http://www.youtube.com/watch?v=S3vmKAe8VMQ

איך שאתם רואים הדמויות במשחק הם לרוב לדמויות ממשחקים/סדרות וכו'....
    בכל מיקרה אני מתכנן משהו מעניין כטורניר
    אבל לפני זה אני יחכה עד שיהיו פה מספיק אנימטורים טובים (שעברו את הרמה הבסיסית) בשביל להתחיל את הטורניר.
    יש כל מיני סוגים של super smash brus אז אנחנו ניכח את "super smash brus brawl" שהוא לדעתי אחד הטובים ^^
    בשביל שהטורניר יתקיים אני מצפה מהאנימטורים בפורום להשתפר יותר ולעבור את הרמה הבסיסית!
    בהצלחה!

8.4.12-יום ראשון

עדכון באשכול אנימטורישראל:

כל מי שנרשם ולא עשה אנימציה ההרשמה שלו תעלם באשכול, מי שרוצה להגיד לי שהוא עוד אנימטור ויגיד לי בפרטי.
    ~אני עכשיו מוחק~
    אז תעשו את זה מהר.
    כל חודש אני ימחק הרשמות אנימטורים שלא עשו אנימציה בזמן הקרוב(כל החודש בדרך כלל).
    כמובן אני מודיע לכל האנימטורים לעדכן את ההרשמות שלהם (הורדה של הדמות,תמונה וכו'...).
    כל מי שמפקסל (עושה יצירות מפיקסל ארט) בקרוב יתעדכן טופס חדש למפקסלים, אז בבקשה כל מי שהיה אנימטור ועכשיו מפקסל (כן שי אני מדבר אליך ) לעדכן את ההרשמה שלו (לארוך את התגובה) כשיגיע הטופס למפקסלים.
    וכמובן כל אלה שרוצים להיות מפקסלים תרשמו לאנימטרישראל (שיגיע הטופס) ,אתם חלק מאיתנו!

24.4.12-יום שלישי

לאשכול גיבוש אנימטורישראל נוסף טופס למפקסלים, כל מי שהוא מפקסל וגם אנימטור יכל למלות את שני הטפסים (כל אחד נפרד) אך אתם צריכים להכיל את שניהם באותה תגובה.

​המשך יום נעים ממנהל אנימטורישראל.

1.5.12-יום שלישי

עבר חודש, זה אומר שאני מוחק מהאשכול של אנימטורישראל את כל אלה שלא היו פעילים בכל החודש.

איליה- אני לא מוחק אותך כי אמרתה לי שבגלל העונש וכל זה...ואתה עובד על סידרה, אני משאיר אותך בכל זאת כי אתה עדיין אנימטור.
    קלארה- תגידי לי אם את פרשת, אם כן אז אני ימחק אותך.
    נוי- את פרשת מווגאס/פלאש ולמחוק אותך מאניטורישראל או שאת עוד רוצה להישאר?
    ליז- את פרשת? אם כן אז אני ימחק.

בכל מקרה המשך חודש חדש ונעים!
    עכשיו כל מי שלא יהיה פעיל בחודש הזה אני ימחק אותו ב1.6

3.6.12-יום ראשון

מחקתי את ההרשמות של המשתמשים שנרשמו מאנימטורישראל אם הם לא היו פעילים ולא פרסמו אנימציות/פקסולים שלהם.
    אם אתם רואים שהרשמתכם נמחקה, אל תגידו כלום ואל תתלוננו, תרשמו עוד פעם, ואם אתם רוצים להישאר אז תוכיחו שאתם רואים להישאר, אני לא ישאיר סתם רשומים בלי שיעשו כלום.

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •