עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 18

נושא: ששת האלים-פרק 15

מאסטר בהודעות הסמלון של amitlevy14

Post ששת האלים-פרק 15

טוב לפני שאני יתחיל אני רוצה להגיד שאני עושה את זה על זמני, אני רציתי לשפר משהו בנשק, להוריד פוטושופ ולעשות אנימציה חדשה אבל בזבזתי את זה על לכתוב את הפרק אז בבקשה תגלו אכפתיות ותגיבו! אם לא יהיהו 5 תגובות של משתמשים שונים אני לא ימשיך!
    דרך אגב אני מנסה כל פעם מחד ליכתוב את זה אבל כל פעם אח שלי מתבכיין על המחשב וההורים כל שנייה צריכים אותו אז כל פעם הייתי צריך מחדש כי לא שמרתי (כל פעם שמרתי חלק) מכך שחלק החסרתי מהפרק אז בבקשה אל תגידו שזה פרק "ריק"
    נ.ב-דור, אני ינסה לצרף אותך למקום אחר
    פרק 15- ההיסטוריה של הגהנום עד להווה
    טוב לפני שנתחיל יש בספוילר מנגינה שתשפר את הפרק (אני חושב )
    [SPOILER]http://www.youtube.com/watch?v=qKV6l...eature=related[/SPOILER]
    בריאת שלושת העולמות הייתה ביחד, הבריאה הייתה לפני כ10000 שנה.
    כשהגהנום התחיל להתקיים, מי ששלט בו היה השטן והוא היה "אל" של הגהנום באותה תקופה, התקופה נמשכה כ1000 שנה, באותה תקופה האנשים בגהנום חיו כעבדים של השטן.
    באותו תקופה הם לא ידעו על הכוח "דארקדיד" ומסיבה זאת גם לא שלטו בה.
    מה קרה בסוף? אחד האנשים בגהנום גילה את ה"דארקדיד" והכוח של ה"דארקדיד" שלו היה עצום ואפילו ההכי חזק בהיסטוריה של הגהנום!
    בזכות הכוח שלו הוא הצליח להביס את השטן, המילים שהשטן אמר לו בסוף הקרב:"יום יבוא ואני יהרוג את הצאצאים שלך וישתלט בחזרה בגהנום" ונעלם.
    אותו אדם ניהיה למלך הגהנום.
    למשך דורות הצאצאים שלו ירשו את המלוכה.
    לאחר כ1500 שנה מהמלחמה בשטן כולם ידעו להשתמש ב"דארקדיד" שאז באותה תקופה זה היה ניקרא "דארקלייף(darklife)".
    ב1500 השנים האלו כולם חיו בשלום ובחופש.
    לאחר מכן החלו מריבות בין ערים אשר רבו על מי ההכי חזק, דבר זה נגרר למלחמות ומוות, הממלכה ניסתה לעצור אך לא הצליחה.
    זה גרם למלחמת עולם בגהנום.
    לאחר כ-500 שנה של מלחמות לאותו מלך שמלך באותה תקופה היה "דארקדיד" חזק ביותר באותה תקופה והצליח לעשות שלום בין הערים בגהנום.
    כך החלה תקופה של שלום למשך כ-7000 שנה.
    במשך השנים האלה האנשים חיו בשלום, בחופש, חיים רגילים.
    בזמן הזה עברו כ-10000 שנה מהבריאה.

מה קרה בשנים האחרונות?
    אנשים עם עור סגול באו לגהנום והשתלטו על הממשלה, המלך ששלט באותו זמן לא ידע להשתמש ב"דארקדיד" שלו והאנשים שהשתלטו בממלכה ידעו להשתמש ב"מייפלפוואר" שלהם (הם באו מעולם המייפל) ובזכות זה הם הצליחו להשתלט על הגהנום.
    כאשר אסף היה צריך לברוח מפני האנשים שהשתלטו מהגהנום אביו (המלך) אמר לו שיקים מחתרת ושהם ישתלטו בחזרה בגהנום רק מתי שהם ידעו להשתלט ב"דארקדיד" שלהם.
    החבר של אסף עוד שהיה נסיך בממלכה היה עמית, כשאסף עזב הוא סיפר הכל לעמית ומפה הם יצאו למסע למצוא עוד חברים למחתרת.
    בזמן השלטון של האנשים הזרים אותם אנשים הרגו את ההורים של עמית, אחד מהם היה אחרי על מותם של ההורים של עמית וזה היה שר הכלכלה, שמו היה "ברוק".
    לאחר מכן אסף ועמית פגשו את קלארה בבית נטוש בלי הורים, היא סיפרה להם שהאנשים שהשתלטו על הממשלה קראו לכל הצבא של הגהנום והרגו את כולם והחליפו אותם בשלידים, האחרי על כך היה שר הצבא, שמו היה "קלוני".
    לאחר כשנה הם באו לעיר ששם גרו שי ומאור, שי ומאור היו חברי ילדות, הם פגשו את אסף,עמית וקלארה בזמן ששיחקו, לאחר יומיים כשאסף,שי וקלארה גרו אצלם צבא השלידים תקף את העיר והרגו את כל מי שהיה בעיר וכמובן את הורם של שי ומאור, שי ומאור הם היחידים ששרדו בעיר.
    האחרי על כך היה שר האוצר ושמו היה "פיין" (pain).
    ומה עם נוי?
    נוי הייתה משהייתה קטנה שוכנת חשאית של הממשלה החדשה, כשהממשלה שמה לב למחתרת הם אמרו לנוי להרוג אותם, אסף הצליח לנצח אותה ונתן לה ללכת בתנאי שלא תעשה להם שום דבר רע, כשחזרה היא גילתה שהעיר שלה הרוסה והוריה מתו, שר הצבא הפר איתה את ההסכם כשהייתה קטנה וברחה והצטרפה למחתרת של אסף.
    כשהמחתרת עברה למקום מסתור אחר אסף אמר:"אנחנו מחתרת darking ואף אחד לא יעצור בעדנו!".
    וכך היה.

עכשיו נחזור לאן שהיינו, המחתרת של אסף, כולל וויליאם, דנה וארי הביסו כמעת את כל צבא השלידים ונכנסו לתוך הארמון, הם התחלקו לקבוצות וכל אחד רצה לנקום את נקמת הוריו.
    הקרב יתחיל בפרק הבא, במי נתחיל? מה יהיה כוחם של ה"דארקדיד" שלהם? איפה רון ורונה?
    חלקם יהיה בפרק הבא: פרק 16- נקמת הורים

עכשיו בבקשה להגיב! בזבזתי על זה הרבה זמן!
    היו קטעים שהייתי צריך להתחיל מחדש!
    בבקשה תגיבו, אם לא יהיהו חמישה תגובות ממשתמשים שונים אני לא ימשיך!

נושם סידייר הסמלון של gregory
    וואו

מגניב מין הסתם?

אין הרבה אקשן

ואומרים סוכנת

ציטוט נכתב במקור על ידי gregory31 צפיה בהודעה
    וואו

מגניב מין הסתם?

אין הרבה אקשן

ואומרים סוכנת
    כתבתי את זה מהר כי לא היה לי כך איזה 3 פעמים כתבתי אותו דבר <_<
    אבל תודה בכל זאת
    ניסיתי להביא את הפרק עד כמה שיותר מהר ובזמן הזה הייתי יכל לעשות אנימציה כבר....

משתמש קריצ'י הסמלון של Gokudera_Hayato
    אחלה פרק
    מאור י'אח xd
    ועמית מה זה אתה הורג את ההורים שלי אתה רוצה שאני אבוא לבית שלך ואהרוג את שלך? Xd

ציטוט נכתב במקור על ידי maplestar צפיה בהודעה
    אחלה פרק
    מאור י'אח xd
    ועמית מה זה אתה הורג את ההורים שלי אתה רוצה שאני אבוא לבית שלך ואהרוג את שלך? Xd

חחחחחח של כולם מתו, לפי מה שכתבתי גם שלי מתו xd
    חחחח סתם xd
    יאללה עוד!

סופר צעיר ... (:

ציטוט נכתב במקור על ידי segev צפיה בהודעה
    סופר צעיר ... (:

חחחחח אמרתה כמה מילים בשני מילים xd
    חחחחחחתודה
    טוב יאללה עוד תגובות עשיתי את זה בשבילכם!

מחכה לפרק הבא 0.0

3 בבוקר

אתה מצפה שמישהו יגיב?

ציטוט נכתב במקור על ידי gregory31 צפיה בהודעה
    מחכה לפרק הבא 0.0

3 בבוקר

אתה מצפה שמישהו יגיב?
    אני הקפצתי בשביל הצהריים אבל לא משנה -_-
    כי אז אני לא בטוח שיהיה לי זמן להקפיץ...

אני יקפיץ סבבה?

לך לישון

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •