מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: Higurashi no naku koro ni

מנהל פורום Minecraft לשעבר הסמלון של Neat

Higurashi no naku koro ni

שלום ! מלא זמן שלא פרסמתי משהו. בכל מקרה, אני בדיוק סיימתי את העונה הראשונה של " Higurashi no naku koro ni " ואני רוצה לשתף אתכם מחשבות.
    אבל לפני שאתם ממשיכים הלאה, ומגיעים לספוילרים אני רוצה להסביר למה אני מאוד אהבתי את זה ומה מצפה לכם.
    הסיבה שאני התאהבתי בעונה הזאת היא בגלל שככול שהפרקים ממשיכים הלאה, אתה נהיה יותר ויותר בלחץ ומוצא את עצמך מבולבל וסקרן .
    בדרך כלל זה ההפך, וזה מדהים איך הפרק האחרון סגר את המעגל וגרם לי להבין עד כמה טיפש אני הייתי ועד כמה גאונית העלילה. זה שינה את כל מה שחשבתי
    עד כה וזה הדהים אותי ! עכשיו חוץ מהעלילה המדהימה אני חייב לספר לכם על חלק לא נפרד מזה. אלימות, עינויים, אימה.. כן. הדמויות אומנם חמודות מאוד
    https://i.ytimg.com/vi/ahdj_p0QWAs/maxresdefault.jpg
    אבל בהמשך אנחנו נחשפים לסיפורים שונים שיוכחו לכם שאסור לשפוט לפי מראה.
    עינוי שממש גרם לי לחרוק שיניים ( עלול להרוס לכם את ההפתעה. כתב אדום זה ספויילר )
    אני לא אסביר למה זה קרה, Shion נאצלה להכניס את היד שלה לתוך מכונה
    שבעצם חותכת לה את הציפורניים. היא בעצמה הייתה צריכה ללחוץ על משטח עם היד השנייה שלה, הלא קשורה ברצועה
    כדי להפעיל את זה. היא נאלצה לעשות את זה שלושה פעמים, ובפעם השנייה היא פספסה
    ונאלצה לעשות את זה שוב... והיא לא יכלה יותר, ובזמן שהיא משתגעת ומתחרפנת מכאבים תופסים אותה אנשים מאחורה ומורידים
    את היד שלה בכוח על המשטח בעוד היא צורחת מכאבים.... והם לא חסכו בדם, צרחות ובכי. לפחות הם לא הראו את המכונה חותכת את הציפורן.
    רק תמונה של הציפורן החתוכה. לא נראה לי שהייתי עומד בלראות את המכונה בפעולה......... חחח..
    הנה
    תמונה
    של המכונה.

ולמרות שכמה חלקים באמת גרמו לי להקיא כמעט אני דווקא אהבתי את זה. וכמובן כמה חלקים גרמו לי להתרגש, לצחוק ואפילו לבכות. לדוגמה.. כאשר Rena פשוט המשיכה לדפוק את מקל הברזל
    בראש של האמא החורגת שלה ( שניסתה להרוג את Rena קודם) שניצלה את אבא שלה בשביל כסף ובגדה בו.. אני ממש עודדתי אותה במוח שלי ורציתי שהיא תנפץ לה את כל
    הגוף ! את המוח ! את הפרצוף ! וזה באמת מה שהיא עשתה חחחחחחח.. אולי זה הפך אותי לפסיכופת.. ?

בקיצור, אם אתם אוהבים סדרות מפתיעות אם אקשן ועלילה שאי אפשר לנחש.. אני ממליץ בחום על זה !
    ותזהרו לא להיות מושפעים יותר מידי. עכשיו אם תסלחו לי יש לי עונה שנייה לצפות בה.
    ואם אתם תוהים מתי באמת הכל מתחיל להיות חשוד ומוזר... בסוף הפרק השני ! משם זה רק נהיה יותר גרוע.
    והנה קטע חולני לסיום:
    http://stream1.gifsoup.com/view/786778/higurashi-no-naku-koro-ni-o.gif
    היא החליטה להתאבד במקום לסבול מהעינוי של הדמות עם השיער הירוק.

מאסטר בהודעות הסמלון של Niv
    האמת שלא יצא לי לראות אנימה חדשה כבר די הרבה זמן..
    תודה, אני אקרא ואראה אם כדאי :]

מנהל פורום Minecraft לשעבר הסמלון של Neat
    כדאי. חרשתי עד עכשיו על העונה השנייה........ כל מה שכתבתי כאן פשוט השתנה לחלוטין. אולי עדיף היה לסיים את הסדרה קודם כי אני פשוט בשוק
    איך הכל השתנה ככה חח אני מת על זה בינתיים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •