עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 21 עד 26 מתוך 26

נושא: מה השיפור הבא שהייתם רוצים לראות?

מנהל פורום Minecraft לשעבר הסמלון של Neat
    ציטוט נכתב במקור על ידי Avraham צפיה בהודעה
    היי. רציתי לדעת האם בכלל יש פה אנשים מדי פעם?
    ממש לפעמים חח.. לא יודע אם אני יכול להמליץ לך לשקול להצטרף.

מייסד איסידייר הסמלון של קיסינג'ר
    מדוע אתם מאוכזבים כל כך שהפורום לא פעיל? זה בסדר חברים, העולם התקדם! גם f*p בנפילה חסרת תקדים, הסיבה היא שפורומים ננטשו לטובת קבוצות פייסבוק ווטסאטפ. חבל להתאכזב, אני מסתכל על זמני השיא של הפורום בחיוך רחב!
    ודאי מצאתם את עצמכם פעם בכמה חודשים תוהים: "האם איסידייר עדיין קיים?". החיים של כולם ממשיכים להתקדם, ואני מקפיד להמשיך לממן את הדומיין והמידע של האתר. הוא עדיין עוזר לאנשים גם כיום! יצרנו פה מאגר מידע אדיר.
    עצם זה שאתם נזכרים באתר ונכנסים אליו מדי פעם להעלות נשכחות - זה נפלא מבחינתי. העלות של זה שווה את זה (:

מנהל פורום Minecraft לשעבר הסמלון של Neat
    ציטוט נכתב במקור על ידי קיסינג'ר צפיה בהודעה
    מדוע אתם מאוכזבים כל כך שהפורום לא פעיל? זה בסדר חברים, העולם התקדם! גם f*p בנפילה חסרת תקדים, הסיבה היא שפורומים ננטשו לטובת קבוצות פייסבוק ווטסאטפ. חבל להתאכזב, אני מסתכל על זמני השיא של הפורום בחיוך רחב!
    ודאי מצאתם את עצמכם פעם בכמה חודשים תוהים: "האם איסידייר עדיין קיים?". החיים של כולם ממשיכים להתקדם, ואני מקפיד להמשיך לממן את הדומיין והמידע של האתר. הוא עדיין עוזר לאנשים גם כיום! יצרנו פה מאגר מידע אדיר.
    עצם זה שאתם נזכרים באתר ונכנסים אליו מדי פעם להעלות נשכחות - זה נפלא מבחינתי. העלות של זה שווה את זה (:
    מסכים עם כל מילה. אני אישית לא מאוכזב בכלל, אבל אפשר להבין את מי שכן. הרבה מסתכלים אחורה לתקופה היותר 'חיה' של הפורום, בעיקר הוותיקים - אבל לכל
    הצלחה יש גבול וזה יותר מבסדר. הגענו להישגים מדהימים כקהילה וכמו שאמרת, העובדה שכולנו עדיין נכנסים מדי פעם מדהימה ולא מובנת מאליו.
    גם העובדה שאתה ממשיך לממן את איסידייר לא מובנת מאליו. מזל שמישהו עם גישה וחשיבה חיובית כמוך מנהל פה את העניינים חח אחרת איסידייר כבר ממזמן
    היה נסגר. כל הכבוד.

לדעתי הפורום עדיין לא אבוד אפילו.. פשוט צריך לעורר אותו, לפרסם אותו, לחדש אותו.. עידן הפורומים עוד לא לגמרי נבל. יש מעט אנשים שנחשפים לפורומים כיום, אפשר עוד
    לנצל את זה ולהמשיך לחזק את הקהילה אבל זה פשוט דורש מחויבות ענקית.. שכנראה נראית כאילו לא שווה את זה במצב הקיים. מי שהיה באתר באותם ימים שהפורום היה חי כל יום ולילה, אי אפשר
    לחשוב בלב שלם שהמחויבות הזו לא שווה את זה. אבל באמת, מסתכלים קדימה ובסך הכל הפורום עשה ועדיין עושה את שלו. יצאו מפה המון קהילות כמו של האנימטורים וכל מיני.. מלא מדריכים.. טוב של האנימטורים נמחקו אבל עדיין! חח תקופות טובות.

מאסטר בהודעות
    ללא ספק היינו קהילה מטורפת, אבל באמת הזמנים משתנים והאנשים איתם.
    אני כל כמה זמן משתדל להיכנס לפה ולהתעדכן : )

משתמש קריצ'י הסמלון של Ariel
    שנים שלא הייתי פה
    אני באמת מופתע שהאתר קיים

משתמש לעניין הסמלון של Shane
    ציטוט נכתב במקור על ידי קיסינג'ר צפיה בהודעה
    תודה שאתה מוציא כסף רק כדי שנוכל להיזכר בזמנים טובים יותר
    ותודה שבכלל הקמתם את האתר, בלעדיו לא הייתי עובר את כל מה שעברתי כאן, ואני שמח שמצאתי את הפורום הזה d:
    נערך לאחרונה על ידי Shane; 01/10/18 בשעה 14:12.
    תודה רבה לShulkle על החתימה!

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •