מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: עשר החפצים-פרק 4-פיקסל וחברים.

זה מר דוקטור פרופסור פטריק בשבילך! הסמלון של Benatar

עשר החפצים-פרק 4-פיקסל וחברים.

את הפרק הזה התחלתי לכתוב אתמול,אבל המשכתי אותו רק עכשיו~
    יכול שיצא לי קצת גרוע,אבל לא נורא~

[SPOILER]"למה?לאן להיכנס?!" שאלה דיאנה. "אני עיוורת..."
    פתאום,הכדור של טריסטן התחיל לזהור.בהבזק פתאומי של אור,משקפיים הופיעו פתאום על העיניים שלה.
    "מ...מה?אני...אני יכולה לראות?!" היא צעקה בהתרגשות.
    "המממ...תורידי רגע את המשקפיים בבקשה..." טריסטן אמר.דיאנה הורידה את המשקפיים והחזירה אותם מיד.
    "אני לא רואה בלעדיהם...יכול להיות שהוא מרפא דברים?"
    "טוב אם כן אז אני מצונן כבר חודשיים..." אמרתי בצחוק,אבל בעוד הבזק של אור ממחטה גדולה הופיעה ביד שלי.
    'מה?!' חשבתי לעצמי.קינחתי את האף.פתאום האף שלי...התנקה...מוזר.
    "אוקיי.אז גילינו.אל תשכחו שיש לנו עוד 8 חפצים למצוא..."
    "למצוא?למה למצוא?אנחנו לא צריכים להתרחק אחד מהשני?כדי שגרין לא יחזור לחיים?"
    "טוב,נצטרך לאחד כוחות כדי להרוג את כל הסרפנטים..."
    "וואו,מקסי,אתה בכלל לא כמו שדמיינתי...אתה הרבה יותר חמוד..." דיאנה אמרה.הסמקתי.
    "טוב זה לא הזמן לזה.תי כבר."
    נכנסנו.בפנים היה הדבר הכי מדהים שראיתי בחיי.זאת הייתה מערה עצומה,שבתוכה היו כל כך הרבה דברים-עיר קטנה,יער,מערה (כנראה שזה היה מכרה?) משהו שנראה כמו לונה פארק,אחוזה עצומה,ותחנת רכבת.
    "מה זה המקום הזה?"אמרתי.
    "וואו...זה פשוט מדהים..."דיאנה לחשה.
    "או הו הו,המקום הזה זה מלכודת מוות נוראית.היער?נראה אותך שורד חמש דקות שם.המערה?חושך אימים.תרתי משמע.האחוזה?אני מצליץ לך לא למצמץ [DONT FUCKING BLINCK!]. הלונה פארק?המכונות שם יהרגו אותך.העיר והתחנת רכבת?אתה בכלל לא רוצה לדעת.אנחנו צריכים להגיע לשם" הוא אמר והצביע למעלה.על תקרת המערה היה משהו שנראה כמו מים כתומים.
    "זה בעצם שער במרחב.שם נמצא בית הספר לציידים.אנחנו חייבים ללכת לשם.אבל בשביל זה..אנחנו צריכים לעבור את העיר.אנחנו קוראים לה בבילון."
    "זה לא נשמע כל כך מתאים לתיאור שלך..." אמרתי.
    "אבל איך נמשיך?אין לנו דרך למטה..." דיאנה אמרה.שמתי לב שאנחנו עומדים על מדרגת אבן גדולה.
    "אז מה תגידו על זה?" טריסטן אמר.הוא הלך הצידה,לכיוון הצוק,והתחיל לרחף.
    "מה?!איך..איך אתה מרחף?!" שאלתי.
    "תירגע...זה אשלייה.תתקרב אליי." התקרבתי אליו וראיתי שהוא עומד על אבן שקופה.
    "המדרגות מובילות עד העיר,ששם אנחנו צריכים להגיע למרכז שלה.משם נוכל להגיע לפורטל ולהגיע לאוניברסיטה לציידים."
    התחלנו לרדת במדרגות.הלכנו אחרי חצי דקה ואז טריסטן עצר.הוא הסתובב לכיוון שלי ושל דיאנה וחייך.
    "למה אתה מחייך?" דיאנה שאלה.
    "או,זה לא משנה.תתקרבו אלי רגע." הוא אמר.מה עובר עליו?חשבתי לעצמי.דיאנה התקרבה אליו.בקושי הספקתי להגיד לה שלא,והוא דחף אותה.
    "דיאנה!!!" צעקתי וניסיתי לתת לטריסטן אגרוף.הוא תפס לי את היד והפיל אותי גם.נפלתי על עץ שקצת ריכך את הנפילה שלי,ונפלתי על דשא רך.ליידי הייתה דיאנה.רק עכשיו שמתי לב שהיינו מעל היער.
    היא שכבה שם עם עיניים סגורות.ניסיתי לקום,אבל הרגל שלי ממש כאבה.היא בטח נשברה.הוצאתי את הפנקס וציירתי לעצמי תחבושת.מצאתתי מקל ליד.הכנתי לי קיבוע,ושתי מקלות אחרים הכנתי קביים.
    דיאנה התעוררה לידי. "מה?למה אני לא רואה?המשקפיים עליי,נכון?!" הסתכלתי על המשקפיים שלה.הם נשברו.
    "לא,לא,לא,לא,לא!" היא צעקה.
    "מה נעשה עכשיו?" שאלתי.
    "נצטרך לצאת מפה כמובן."
    "אבל איך?טריסטן אמר שלא נשרוד פה."
    הסתכלתי אחורה.ראיתי את פיקסל המסכן זוחל משם.איך הוא שרד?אני לא יודע.הוא נכנס לשיח,ואחרי שנייה הוא חזר.בריא.עם ניבים.
    פיקסל נהם עלינו,רץ אל דיאנה ונשך אותה.היא צרחה.היא בעטה בכוח ופיקסל עף קדימה.הוא התחיל לרוץ לכיוון שלנו.
    הוא צייץ בקול ועוד חבורה גדולה של חמוסים כמוהו יצאה מהשיח.
    אני הייתי עם רגל שבורה ודיאנה שוב עיוורת.
    מה נעשה עכשיו? [/SPOILER]

שומר שלווה הסמלון של Aang
    אתה קופץ יותר מידי מהר עם העלילה..

אנשים, תגיבו. זה סיפור מספיק מוצלח, בואו נעזור לו להפוך לאדיר.

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •