עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 29

נושא: המדריך הענק למייפל הישן!!! >>בשביל נוסטלגיה<<

משתמש רציני באיסידייר הסמלון של itaios10

המדריך הענק למייפל הישן!!! >>בשביל נוסטלגיה<<

המדריך הענק למייפל הישן
    תוכן עניינים:
    -הקדמה, מה זה מייפל ישן?!
    -למה זה כול כך מעניין?
    -הבדלים ופופולאריות
    -דעות חלוקות על הגירסא הישנה
    -תמונות + סרטונים
    -סיכום!!!
    מה זה מייפל ישן?!
    מייפל ישן זה אומר גירסא ישנה של מייפל סטורי, מייפל נכנס "לשוק" לראשונה בשנת 2003! אבל הוא לא היה ממש פופולארי ומפורסם, כמו היום.
    את שאר הדברים, אני יפרט בהמשך, גלגלו למטה! תסתקרנו, ותהנו... (מוהעהעהעה!!! --צחוק מרושע--)

למה זה כול כך מעניין?
    בעיקרון, על זה מסתמך כול המשחק. הBETA של מייפל זה הבסיס שלו. בהתחלה היו 3 עבודות. לוחם, קוסם, קשת. לאחר כמה זמן היה גם גנב.
    כאשר המשחק יצא לציבור הרחב, בגירסת 0.62 צורף גם הפיראט החמוד שלנו, שהיום הוא כבר שיא הזיקנה .
    בנוסף לכך, זה חשוב לדעת על ההיסטוריה בנושא בו אתה מתעניין, גם אם זה מוזיקה (להקות, נגנים) או תוכניות טלוויזיה וענפי ספורט...

הבדלים ופופולאריות
    זה הקטע המעניין : ההבדלים הגדולים שהיו, זה כמות האנשים ומספר העבודות. היום יש 10+ עבודות והולך לצאת עוד מספר עבודות (למתעניינים, חפשו בפורום KMS, יש שם מידע רחב על הנושא!), תזכרו שאמרתי שבהתחלה היה 3 -.- ... במהלך השנים, אנשים התחילו לשחק במשחק ואז התחילה המודעות הגדולה שבקרב המשחק. ואז קם אדם, אדם חשוב, אדם מופלא, גיבור, מישהו עם חזון בחיים. הטייגר!!! (הללויה!! הללו את הטייגר) אותו בן אדם שהתמיד ושיחק במייפל, ולעיתים חרש עליו- הפך למפורסם בקרב המשחק ואז התחילה מודעות גדולה מאוד (ככה אני אישית הכרתי את המשחק, כשחברים שלי קראו על טייגר באינטרנט).
    בגירסא יותר מתקדמת, התחילו פאטצ'ים (חידושים) במהלך השנים. היה בהתחלה THE BIG BANG:

הפאטצ' הזה, הביא איתו עולם חדש. או יותר נכון הרס את העולם המייפל, ויצר מייפל "דמוי" שרת פרטי, הדרופים גבוהים מהרגיל, הEXP בשמים, והחוזק- ברמה מגוחכת ומפחידה... אנשים עשו דמג' X ברמה 80, וכשהגיעו לרמה 30 בערך, עשו אותו דמג'. ואז המייפל התחלק לשני קבוצות אנשים: התומכים, והמאוכזבים (על זה אני ירחיב בהמשך). באותו זמן, קם גיבור חדש: FANGBLADE!!! אותו שחקן אשר הגיע לרמה 200, וזיעזע (לטובה) את עולם המייפל סטורי!
    לאחר מספר פאטצ'ים, אנשים חשבו שהמייפל לא יהפוך להיות יותר פשוט וקל- אבל הם טעו!!! כי הגיע הCHAOS:

הפאטצ' הזה, הביא עולם חדש- לעולם החדש! המייפל הישתדרג! ואיתו גם כמות האנשים במייפל.
    עם שני הפאטצ'ים האלו. המשחק התחיל לקבל עלילה מעניינת ביותר! כאן אני עשיתי COPY PAST, למה? כי אני עצלן! ...
    "שחקנים לרוב מניחים שלמשחק לא קיימת מטרה ספציפית, מלבד שיפור השחקן, החפצים והיכולות לאורך זמן. מאוחר יותר פותחה למשחק מעין עלילת רקע, הכוללת רשע ושמו המכשף השחור ("Black Mage"), שנחתם לפני זמן רב על ידי חמישה גיבורים.מתוך חשש מתחייתו, קראה קייסרית הסיגנוס לעולם המייפל להצטרף לאבירי הסינגוס כדי למנוע מהרשע לחזור.למרות זאת, הם לה הצליחו, והמכשף קם לתחייה במה שנקרא "המפץ הגדול"."

אנשים התלהבו, והתחילו לשחק עוד ועוד אנשים! והיום הוא נחשב לבין המשחקים הכי פופולאריים.
    בואו נסכם פרק זה:
    כמות האנשים השתנתה וגדלה.
    יופי וצורת המשחק, השתנו ביותר! המפות והעולמות.
    מספר השרתים גדל.
    המשחק קיבל סיפור מעניין ביותר, ואפילו די מקורי אני חייב לציין...
    טכנולוגיית המשחק- ליצור, לרקוח, משימות חדשות, עיר עתידית, איוונטים מעניינים ומתוחכמים ביותר!

דעות חלוקות על הגירסא הישנה
    אנשים התחלקו ישירות לשתי קבוצות עיקריות: אלה שאוהבים את השינוי, ואלה שמתנגדים לו לחלוטין! עכשיו אני יסביר עמדה של כול קבוצה
    אוהבי שינוי:
    המשחק מעניין הרבה יותר! הוא מציע גוון רחב יותר של אפשרויות, ואנשים יותר נכנסים ויש עם מי לשחק!! פעם, היה לוקח שנה לעלות לרמה 70+. היום, עם חורשים אתה יכול לעלות לרמה כזאתי תוך יום אחד! פשוט מדהים!!! יצאו עבודות מדהימות! עבודה משנה צורה לדרקון, עבודה נלחמת עם דרקון, עבודה שנלחמת עם קלפים LIKE A BOSS... פעם היה 3-4 עבודות, משעממות, חסרות סקילים, ותקועות תמיד באותה רמה... חדש>ישן.
    מתנגדי שינוי:
    במילה אחת: פאתטי! המשחק החדש מציע זבל. פעם זה היה קלסיקה. יותר פשוט, יותר יפה... 4 עבודות, יפות, מעניינות, וחמודות. לא 400 עבודות, כול אחת OP מטורפת! נקסון התחילה לזלול לנו את הארנק!!! אין אתגר, אין שום כיוון להתקדם במשחק! פעם, היה קשה לעשות עבודה שנייה ושלישית, רביעית נראה חלום/נס. וזה היה כיף!!! לדעת ש10מיל, זה הרבה! שהיה שווה להסתדר עם מעט, עדיף לשחק מייפל. היום אתה רואה חצי מהמייפל תקוע מול FM... חדש<ישן.

**חובה להגיד, שמה שכתבתי כאן- זה דוגמא לדעות. אני לא חושב אף אחת מהם, או מתנגד להם, או לא מתנגד להם אני נטרלי לחלוטין!!!

תמונות + סרטונים!!!
    אם הגעת לכאן מהר, סימן שאתה עצלן כמוני.. סתתתתם! תהנו מהסרטונים הישנים!:
    סרטונים:
    http://www.youtube.com/watch?v=qCSe4BUp2sU זהו סרטון של הרמיט, מראה דמג' של פעם.
    http://www.youtube.com/watch?v=VlzuUTXcqko טריילר לפאטצ' כאוס
    http://www.youtube.com/watch?v=1beJEsS-W1Y טריילר לפאטצ' ביג באנג
    http://www.youtube.com/watch?v=VG0fZjcrwdg תראו את הסטייל היפה של פעם
    http://www.youtube.com/watch?v=9Q3Zo_qLaYs מישהו פרו יחסית לאותה תקופה
    תמונות:

סיכום:
    הכנתי מדריך זה מתוך רצון להראות- שמייפל סטורי לא התחיל כפי מה שהוא היה... לקח לנקסון מאמצים רבים- להגיע לאן שהיא היום.
    אני מקווה שאף אחד לא נפגע מהמדריך הזה... תהנו! ותפציצו בתגובות!!! (ואולי יש מצב ללינקייה???) .

~~זהו המדריך הראשון שלי, תעשו טובה, ותיהיו עדינים איתי, בכול זאת לקח לי שעה + להכין אותו...~~

משתמש רציני באיסידייר הסמלון של FlashMan
    אני זוכר ששיחקתי ויום אחד היה עידכון וראיתי את הפיראט פעם ראשונה

משתמש קריצ'י הסמלון של Patrick
    מדריך לא שימושי בכלל

אבל בכל מקרה תודה!

משתמש רציני באיסידייר הסמלון של itaios10
    ציטוט נכתב במקור על ידי FlashMan צפיה בהודעה
    אני זוכר ששיחקתי ויום אחד היה עידכון וראיתי את הפיראט פעם ראשונה
    חחחח.. הנוסטלגיה

ציטוט נכתב במקור על ידי Hobo צפיה בהודעה
    מדריך לא שימושי בכלל

אבל בכל מקרה תודה!
    אפשר בבקשה לדעת למה? מה אני יכול לשפר להבא?

משתמש עם חזון
    גם אני קצת מתגעגע למייפל היישן אבל אני הצטרפתי למייפל כשהיה בעולמות עד בלוקן...
    הצלחתי להגיע לרמה 50 בכמעט שנה...

משתמש רציני באיסידייר
    ציטוט נכתב במקור על ידי itaios10 צפיה בהודעה

אפשר בבקשה לדעת למה? מה אני יכול לשפר להבא?
    המדריך בת'כלס אחד הקטלניים אהבתי רצח אבל לא שימושי כי אין מה לעשות איתו יענו אתה לא יכול להשתפר איתו הבנת ? אבל לפי דעתי 10\10

שומר שלווה הסמלון של Tal
    ציטוט נכתב במקור על ידי Hobo צפיה בהודעה
    מדריך לא שימושי בכלל

אבל בכל מקרה תודה!
    כן בטח..
    תודה על המדריך,ולידיעתך מאז הפאצ'ים הגדולים (V80+) קטנו מספר האנשים בהרבה.

משתמש עם חזון
    ציטוט נכתב במקור על ידי Tal צפיה בהודעה
    כן בטח..
    תודה על המדריך,ולידיעתך מאז הפאצ'ים הגדולים (V80+) קטנו מספר האנשים בהרבה.
    +1 פעם בFM בכל עולם היה מפוצץ עכשיו זה בסקניה וברה...

משתמש חדש הסמלון של Private
    זה בכלל נחשב מדריך? אתה פירסמתה מדריך על משהוא שיהיה לפני כמה שנים.. אף אחד לא משתמש בו אז למה יצרתה מדריך לגרסא כזאת ישנה?

משתמש רציני באיסידייר הסמלון של Ran Play Broa
    WOW אחלה מדריך תודה רבה!
    והובו ולני המדריך הזה כן שימושי יש כאלה חדשים שמעניין אותם לדעת איך נראה המייפל פעם

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •