PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרסום My Wishes to The Sky - הצצה ^_^ (חצי מפרק 1)

צ'יזבורגר
23/03/12, 15:02
טוב אני עובד בדיוק על סיפור ארוך שקוראים לו "My Wishes to The Sky"
רציתי להראות לכם הצצה למה שיהיה בתכלס החצי מספר ממש בקצרה מה קורה בספר.

תקציר:
בספר מסופר על מלחמת אחים בין שני שליטי העולם - על השליטה בו. מתוך כל הכאוס נולדים שלושה אחים חדשים - Chaosair Leaf & Orcale. על תקפידהם תיקראו בסיפור. מסופרת נבואה - שבעתיד תהיה עוד מלחמה, וששלושה גיבורים יעזרו לאחד את כדורי האור והחושך, בעזרת 3 משאלות מהשמיים, שיהיה יותר מידי קשה לבקש.
הסיפור מורכב מ3 חלקים:
המלחמה העתיקה(בערך 9000000 - 8999900 לפני הספירה)
האימפריה הרומית(התקפוה הרומית)
המלחמה החדשה(2011+)

הדמויות:
Sunrise - שליט הזרח, בעליו של כדור האופל.
Sunset - שליט המערב ובעליו של כדור האור.
Chaosair - שליט הרשע, והגורם למלחמה החדשה, הסיבה שבאמת היו צריכים לדאוג.
Leaf - שליט הטבע, אדם נחמד וחייכן אשר כל גופו ירוק.
Oracle - הנביא, כאשר הוא מנבא טורנדו יוצר מגופו ומשאיר פתק עם הנבואה, נראה כמו איש עסקים.
הגיבורים(גם דמויות):
Jason - נולד בניו יורק שבארה"ב, טוב לב, יש לו שיער שחור, עיניים ירוקות ויכולת להשתמש בשרביט.
Peter - נולד בקליפורניה שבארה"ב, קצת ילדותי, יש לו שיער בלונדיני, עיניים כחולות ויכולת להשתמש בחרב.
Amy - נולדה בקיובק שבקנדה, חכמה, יש לה שיער אדום עם גוונים חומים, עיניים אדומות ויכולת לשלוט באש.

עכשיו לפרק:

Chapter 1 - Sunsets, Sunrises & Blood
Many years ago, 2 powerful creatures called "Limfallers" controlled the world. One called Sunset - the Limfaller of the west, and the owner of the orb of light. The other one - Sunrise was the Limfaller of the east, and the owner of the orb of darkness. The two brothers fought about who will control the north and the south. A huge war began, and the world was full of chaos.
All the animals in the world split to 2 – The light side and the dark side. Millions of animals, plants and human were killed by each other. As the war continued, the power of chaos created 3 new Limfallers – Oracle Leaf and Chaosair. Leaf was born from the chaos of the north, Chaosair from the chaos of the south, and Oracle from the remaining hope of the west and east. The new Limfallers had special gifts – Oracle had the gift of prophecy, Chaosair had the power to control darkness and time, and Leaf – the gift of music and nature controlling. Leaf & Oracle were terrified from what was happening in the world, so they ran away to the north east, to a land named Jeparo (Japan of today), that was protected by the aura of life, not letting the war to break into there.
One sunny day, Oracle and Leaf were at the park, and they talked. Suddenly, Oracle heard a sound. A loud sound, that created an earthquake just under Oracle. "Did you hear that loud sound?" Oracle asked Leaf. Leaf was confused, he didn’t hear any sound, and if it was loud, he was supposed to hear it. "No, I didn’t." he replied, and suddenly a big, white tornado appeared. It headed straightly to Oracle's direction. "Isn't Jeparo protected by magic from the war?" He asked. "I think so. I guess we should check this out." Leaf replied. Before they had a chance to leave the park, The tornado made a loud sound of a yelling cat, and exploded. For some reason, the two Limfallers could feel horror, chaos and other bad feeling from it. They felt like it was eating their souls. "Seriously, we need to leave NOW" Leaf said. They started to run again. With no luck, 4 walls surrounded them and they were trapped. After looking around, for some way to exit, they found a note. Oracle saw his name on it. Leaf told him:"Read the note". And Oracle read it:
"Energy of chaos will attack, and only the orb twins will bring some peace. 3 wishes to the sky, will bring the orbs to unite".

זה לא הכל, אבל זה רק ההתחלה של הפרק הראשון P:

בבקשה תגידו מה אתם חושבים, 4 שעות עבודה על הדבר הזה.

ModernWar
23/03/12, 18:25
אין לי ממש דרך לתאר את זה.....פשוט..."וואו".....הלוואי עליי כישרון כזה.....אתה מתכוון להוציא ספר (הוצאה לאור) או לפרסם את הסיפור דרך האינטרנט?

צ'יזבורגר
24/03/12, 03:23
אין לי ממש דרך לתאר את זה.....פשוט..."וואו".....הלוואי עליי כישרון כזה.....אתה מתכוון להוציא ספר (הוצאה לאור) או לפרסם את הסיפור דרך האינטרנט?\
חחח באמת? תודה XD
כנראה רק דרך האינטרנט...
אני כרגע ממשיך את זה.

Gokudera_Hayato
24/03/12, 04:59
אחלה סיפור, מצפה לעוד :)

צ'יזבורגר
24/03/12, 05:01
תודה
עוד תגובות?

MiyukiChan
24/03/12, 05:47
אוקיי, קודם כל נתחיל מזה שכל הכבוד על הכתיבה האנגלית. נתקלתי בטעות אחת או שתי בדקדוק.
עכשיו לסיפור, יצא לדעתי ממש נחמד.
מה שכן, חסר לך הסברים דווקא במקומות שצריך הסברים, לדוגמא, ששתי האחים רבו ופתאום יש מלחמה.
דברים לא אמורים לעבור בצורה כזו מיידית.
בנוסף, אם אתה מתכוון להמשיך אני חושבת שכדאי שתוסיף בפרקים כמו זה סוג של Foreshadowing.
בהצלחה :)

צ'יזבורגר
24/03/12, 05:49
אוקיי, קודם כל נתחיל מזה שכל הכבוד על הכתיבה האנגלית. נתקלתי בטעות אחת או שתי בדקדוק.
עכשיו לסיפור, יצא לדעתי ממש נחמד.
מה שכן, חסר לך הסברים דווקא במקומות שצריך הסברים, לדוגמא, ששתי האחים רבו ופתאום יש מלחמה.
דברים לא אמורים לעבור בצורה כזו מיידית.
בנוסף, אם אתה מתכוון להמשיך אני חושבת שכדאי שתוסיף בפרקים כמו זה סוג של Foreshadowing.
בהצלחה :)

טוב אני אתקן.
ותודה :)