PDA

צפייה בגרסה מלאה : מידע לחתימה המושלמת !

SmexyZakum
09/03/12, 10:52
הסבר על החתימה המושלמת
כמו שאתם יודעים בזמן האחרון אנשים לוקחים תמונה מדביקים אותה על עוד רקע (שלא שלהם) שמים אפקט ואומרים שזה חתימה אז אנשים זה לא חתימה הינה הסבר קטן :

נושא ראשי
על מה בדיוק אתם רוצים לעשות את החתימה נגיד מייפל סטורי קחו או תכינו תמונה של מייפל
סבבה יש לכם נושא מה הלאה ?

כמובן רקע
כמובן לכל חתימה עם נושא חייב להיות רקע (לא ניק אלה חתימה)עכשיו כל רקע נוצר ע"י מישהו לא ? אתם שואלים איך הם לעזעזל יצרו את זה ? בפשוט לקחו מלא מברשות והתחילו לקשקש ככה יוצא רקע
אבל מה כל המברשות חייבות להיות מתאימות לנושא הרי אתם לא תיקחו תמונה כחולה ותשימו עליה משהו בצבע ירוק זה יצא לא משתלב אוקיי גמרתם להכין רקע אתם חושבים שגמרתם אז זהו שלא ..

ניק מתאים
על כל חתימה צריך להיות ניק כמובן השאלה היא איזה ניק ? הניק שלכם צריך להיות בדיוק הנושא נגיד לקחתם MapleStory אז אתם תירשמו MapleStory
עכשיו חובה שזה יצא משתלב וברור כמו שרשמתי למעלה אל תיקחו משהו בצבע אחד ושימו בצבע שלא קשור זה יצא לא יפה וכמובן חובה פונט !

אפקטים(לא חובה)
לא לכל חתימה יש אפקטים לרובם יש כמובן אפקט זה אחד הדברים הכי פחות חשובים בגלל שלא כל חתימה חייבת את זה

קרדיט
חתימה נורמלית חייבת קרדיט בקטן וגם תעשו שיראו את זה כמה שפחות תחניסו את זה לתוך הלוגו או בכלל בצד ככה שלא יראו את זה בכלל

תת ניק(לא חובה)
יש בקצת חתימות תת ניק איפה לחבר אותו אתם שואלים קודם כל צריך לחשוב באיזה שפה אתם רוצים אותו עם זה עיברית שימו בימין עם זה באנגלית \ רוסית וכל שאר השפות שימו בשמאל עכשיו התת ניק חייב להיות קטן יותר מהניק אבל ניראה כימעט אותו דבר או שונה לגמרי אי אפשר באמצע שימו אותו במקום שיש לכם מקום נגיד
MapleStory אני ישים Nice Game בין הLE לES ככה שזה יצא משתלב כמובן שזה גם יפה לשים לעיברית למטה בימין על הניק אבל שלא יסתיר הרבה

מסגרת (חובבההה)
על כול חתימה חובה מסגרת אחרת זהוי תיהיה רק תמונה אך המסגרת לא חייבת להיות גדולה !

שימוש בStyle
השימוש בהם הוא מאד לא טוב בגלל שאתם לא עושה כלום רק שם TEXT ומפעיל איזה סטייל..וזה לא יפה

זהו כאן תם ההסבר שלי אני מקווה שרוב החתימות יהיו 100% שלכם ולא סתם לשים איזה אפקט ולרשום קרדיט בענק

Petrichor
09/03/12, 11:15
תודה רבה! יעוזר לי מאוד!

もやし
09/03/12, 12:06
נחמד יעזור~אבל תלוי איזו חתימה~בקשר לרקע בחתימה אמריקאית חייב זרימה~בישראליות לא ממש..בקשר לצבע של הרקע תמיד אפשר לשנות אותו~בדרך כלל לא סתם מקשקשים מברשות או משתמשים ממש במברשות לרקע חוץ מקליפינג ותאורה(אני יודע שסתם כתבת "מקשקשים מברשות" לצורך הדגמה)~בקשר לניק עדיף כן לעשות אותו בצבע אחד אולי color overlay לשים צבע שונה ולהוריד קצת תאופסיטי ואז להוריד לניק עצמו את האופסיטי~בקשר לאפקטים תן דוגמה לאיזה ם-ם פאטרנים? c4d? filters? ~ מסגרת לא חובה לפעמים זה תוקע תעומק\זרימה אבל לא לרוב~style? אתה מתכוון אולי לfx? או שתסביר מזה (או שאני לא יודע\הבנתי מה זה)~ בכל זאת כל הכבוד על ההשקעה וסורי על התקיפה אחי פשוט הייתי חייב ><" ואם אני טועה במשהו תתקנו אותי~

noy0
09/03/12, 17:17
אני מצטערת, זה ממש הטריד אותי לקרוא את זה.
רוב הדברים כאן פשוט לא נכונים.
אני מצטערת, אבל הדבר הראשון זה שאין כזה דבר חתימה מושלמת. היצור הזה פשוט לא קיים.
הדברים שאתה אומר פה זה תכניקות מסויימות מאוד (בדרך כלל של מתחילים מאוד) להכין חתימה פשוטה.
ורוב החתימות הטובות פשוט לא מוכנות ככה.
לכל אחד יש, או לפחות צריך להיות, סגנון משלו. וזה הסגנון שלך, ושוב הוא דיי מתחיל.
אתה לא יכול להגיד לנו שאתה יודע מה הכי טוב, כי אתה לא .
אני לדוגמא, מכינה רקע בלי מברשות בכלל. אבל אני מכינה אותו בעצמי, בדרך שלי. והוא בדרך כלל -אם אתה לא מכיר את העיצובים שלי לך לDA שלי או חפש פה בפורום- יוצא טוב.
אפקטים זה דבר שכן חובה בכל חתימה, ואתה אומר את זה בעצמך בהתחלה. אנשים חושבים שאפקטים זה בהרכח פילטרים, אבל זה ממש לא נכון! אפקטים זה יכול להיות במידה שווה תאורה או C4D שצירפת.
אף חתימה לא צריכה קרדיט, זה פשוט דבר שמשבש לגמרי את החתימה לדעתי וממש לא צריך אותו. אם החתימה שלך, ידעו את זה גם בלי קרדיט.
חתימה היא לא תמונה. היא כל כך, כל כך הרבה יותר מזה! יש הרבה מאוד מסגרות ולפעמים לא צריך!
מה שתיארת זה חתימה למתחילים, לא חתימה מושלמת בשום צורה שהיא.