PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרסום מלחמת העולם האחרונה~פרק-1

amitlevy14
23/02/12, 13:13
מלחמת העולם האחרונה~פרק-1
http://www.youtube.com/watch?v=_2amTMsoui8&feature=related
*נקודה חשובה, הבסיס של הסיפור הוא על היהדות ועל מה שקורה עכשיו בעולם.

במשך יותר מעל 4000 שנה העם היהודי שרד, אך ההישרדות הגיע לקיצו.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~יום האחרון של 2012~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

האנטישמיות בעולם גברה, כל מדינות העולם שנאו את היהודים, חוץ מארצות-הברית, אך גם שמה היו כאלה ששנאו אותם, אך מדוע השנאה גברה?
עזה תקפה את ישראל עם טילים, כך גם ישראל תקפה את עזה בחזרה, וכך זה נמשך כחודש שלם, המון אנשים מתו, בסוף המלחמה ישראל לקחה חלקים קטנים מאוד מעזה, אנשי עזה פרסמו בכל העולם, בעיקר באירופה, תמונות של המצב בעזרה, העולם ריחם על עזה והתחיל לשנוא את ישראל, ישראל הייתה במצב נואש, כל היהודים בחו"ל נהרגו על ידי האנשים באותם מדינות, מאז המלחמה "לרצוח יהודי" היה מעשה נכון ואף היה חובה, המקום ההכי בטוח של היהודים היה בישראל.
ארצות-הברית היה המדינה היחידה שיצרה עם ישראל קשר טוב, אך גם הוא הידרדר עם הזמן.
כל העולם עבר לצד של איראן, הטרור גבר, הנוצרים והמוסלמים שיתפו פעולה נגד ישראל.
חודשיים לפני סוף 2012 מלחמת ישראל התחילה, ישראל הייתה נגד כל מדינו העולם, ארצות-הברית הייתה עם ישראל אך היא הייתה מחולקת לשתיים, חלק אחד עם ישראל, וחלק אחד נגד ישראל, שני החלקים נלחמו זה נגד זה בנוסף לשאר מדינות העולם, איזור המרכזי של המלחמה הייתה בישראל, איראן ומדינות ערב.
חודש לפני יום האחרון של 2012, חלק של ארצות-הברית שיהיה עם ישראל מת, הצד שנגד ישראל ניצח, אך עדיין מדינת ישראל התקיימה, יותר מביליוני אנשים ברחבי העולם מתו מהמלחמה, שטחה של מדינת ישראל קטנה, נשארה רק תל-אביב עד באר-שבע ועד ירושלים, במשך הזמן נחבשה תל-אביב ובאר-שבע ונשאר רק ירושלים.
יום האחרון של 2012, ירושלים נחבשה, כל היהודים בעולם מתו, ירושלים חורבה, היהדות מתה!
המלחמה פסקה, שני העמים היחידים שנשארו הם הנוצרים והמוסלמים, העמים הקטנים שינו את דתם לנוצרים או למוסלמים, תלוי איפה הם התגוררו.
העולם התחלק לשניים עם ההסכם של המוסלמים והנוצרים: אפריקה, אסיה (כולל ישראל, שלאחר המלחמה שונה שמה ל"פלסטינה", ולא כולל רוסיה), אוסטרליה וחצי אנטרקטיקה של המוסלמים.
אמריקה הצפונית והדרומית, ארטיקה, אירופה, רוסיה וחצי השני של אנטרקטיקה שייך לנוצרים.
וזהו יומו האחרון של 2012, היהודים נכחדו!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~שנת 3416-תחילתה של מלחמה חדשה~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

http://www.youtube.com/watch?v=0o3p1W4x4Mg&feature=related

מאז מותם של היהודים לא הזכירו ולא אמרו את המילה יהודים, מי שהיה אומר היה מת, לאחר כ-500 שנה אף אחד לא ידע מי הם היהודים, מחקו כל זכר של היהודים בעולם, שרפו כל תנ"ך שהיה קיים, החריבו את כל בתי הכנסת ולא השאירו את הזכר אפילו של מגן-דוד.
בזמן הזה העולם לא השתכלל, רק בנשקים אך לא משהו קריטי, מכשירים חדשים נוצרו אך בסגנון של האייפוד/אייפון ולא היה משהו חדש.
הסיבה היא שלא חשבו על העתיד ולא חשבו על איך להישתדרג, האנשים חיו בהורמוניה ולא היה צריך להוסיף משהו, פשוט היה טוב ומושלם.
בשנת 3412 החלו מריבות על שטחים, כספים, כלכלה, בין הנוצרים למוסלמים, המריבות נמשכו והגיעו למצב של מלחמה, המוסלמים נגד הנוצרים, בשנת 3416 העולם חזר לתקופה של מלחמה, אך זאת לא הייתה סתם מלחמה, זאת הייתה מלחמה אין סופית! מליוני איש מתו בשנה, העולם חזרה לתקופה של אופל.
כל המלחמות בהיסטוריה תמיד שינו משהו בעולם (לא חייב שיהיה שינויי בכל העולם, יכל להיות גם שינוי במקום מסויים), אז איזה שינוי תביא המלחמה?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ילד ששמו דני דרורי~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~
*אני השם מומצא משום מקום אבל אני יודע מה אני עושה XD
http://www.youtube.com/watch?v=XstrpkqT6dw&feature=related

​היו היה ילד בשם דני, דני היה בן 16, שם משפחתו היה דרורי,גר בארצות-הברית באיזור שכמעת ולא היו בה התקפות, אבא שלו מת במלחמה לפני שדני נולד, אמא שלו חלתה במחלה קשה אשר נמצאת בבית-חולים.
דני חזר מהבית ספר והלך ישר לבית חולים בשביל לראות את אימו, כאשר הגיע לאימו הרופאים אמרו לו שהיא הולכת למות, דני הלך לחדר של אימו.

דני:"את הולכת למות?!"
אמא:"כן..." ~אומרת בעצב~
דני:"איך אני יסתדר עכשיו? אני לא יודע איך להמשיך מכאן?" ~דני החל לבכות~
אמא:"אני בטוחה שתסתדר, תשמור על עצמך, תשרוד במלחמה, אני בטוחה שתשרוד עד הסוף"
דני:"איך זה הגיוני? איך אני ישיג כסף?אני מפחד מהמלחמה אמא!"
אמא:"תעבוד, תצליח, תאמין בעצמך"
דני:"אמא אני לא יכל בלעדייך! את גידלת אותי משנולדתי!"
אמא:"אם שרדתה חודשיים בזמן שהייתי בבית חולים אתה בטוח תשרוד, אל תשכח שאני ואבא נשמור עלייך מלמעלה".

דני רצה להגיב אבל אימו מתה, הרופאים ראו זאת ואמרו שצריך לקבור אותה, לא היה דרך להציל אותה.
דני התחיל לבכות כמו שלא בכה מימיו.
דני היה היחיד מהמשפחה ששרד, שאר משפחתו מתו מהמלחמה, לכן הוא קבר את אימו לבד.
בערב דני הלך הביתה, הוא לא היה רעב, הלך להתרחץ, ציחצח שיניים והלך לישון.
בחלום חלם שהוא נמצא בשום מקום, הוא ראה רק שחור בעינייו, פתאום נשמע קול.

הקול:"בוא לפה...בוא לפה...בוא לפה"
דני:"מי זה שמה?"
הקול:"אני הוא זה שיצר אותך, את החיות, את הצמחים, את הים ואת האדם"
דני:"מי? האל שברא את העולם?"
הקול:"בוא ותגלה"

פתאום נוצר שביל לבן זוהר, דני הלך על השביל, אחרכך התחיל לרוץ יותר ויותר מהר, דני ראה אור קטן מרחוק, דני התחיל לרוץ יותר יותר מהר עד שהגיע לאור.
דני התעורר, דני התחיל לחשוב על החלום, אך מה שהעסיק אותו יותר זה היה המוות של אימו, הוא לא רצה ללכת לבית ספר, הוא הלך ליער, היער היה מחוסה בעצים (העיר שבו דני גר היה צמוד ליער אחד היחידים שנשארו בעולם, חלק מהיערות נעלמו מפעולתם של בני-האדם).
דני הלך יותר ויותר עמוק ליער, דני פתאום שמע שוב את הקול ששמע בחלום, דני הלך בעקבותיו, הוא רץ ולעט לעט הגביר את המהירות, עד שהגיע למבנה הרוס, מה שנשאר ממנו זה הכיר של הכניסה, הגג, צורתו הייתה מרובעת (המבנה נשען על גבעה ענקית של אבנים והסביבה הייתה מחוסה כולה בעצים גבוהים).
דני נכנס למבנה, הוא ראה מולה ספר פתוח, דני ניגש לשם ונגע עם ידו בספר ופתאום שמע את הקול מדבר עליו.

הקול:"אתה באמת האדם הראוי לכך..."
דני:"ראוי למה?"
הקול:"אתה יודע מי אני נכון?"
דני:"אממממ...האל שברא את העולם?"
הקול:"ומה שמי?"
דני:"אמממ...."
הקול:"אלוהים!!!"
~נשמעו רעמים חזקים לפתע ודני החל לפחד~
*מאז מותם של היהודים לא הזכירו את המילה "אלוהים".
דני:"מי זה אלוהים?"
הקול:"אני הוא אלוהים! האל שיצר את החיי והדומם! המים והשמיים! את בני-האדם ואל של שלושת העמים: נוצרים, מוסלמים ויהודים!"
דני:"יש לנו אל משותף? ומי אלה היהודים?"
הקול:"לא למדו אתכם?!!"
~כל פעם שאלוהים הגיב נשמעו רעמים מפחידים~
דני:"לא...אני אמור לדעת? שני העמים היחידים שיש זה הנוצרים והמוסלמים הרעים האלה".
הקול:"שלושת העמים אמורים לחיות ביחד, ואתה הראוי לכך שזה יקרה!"
דני:"איך אני? אין לי מושג אפילו מי הם היהודים, ואיך נסתדר היחד?"
הקול:"זה לא הולך להיות קל, אתה צריך להישאר פה עשרה שנים של לימודים על ההיסיטוריה, היהודים, הנוצרים והמוסלמים."
דני:"ואיך נתחיל?"
הקול:"בשביל שיהיה שלום צריך ששלושת העמים יהיו קיימים, וזה אומר שאתה הופך ליהודי"
דני:"טוב אז הינה אני יהודי!"
הקול:"לא כל כך מהר, יש דבר חשוב שכל יהודי חייב לעשות"
דני:"והוא?"
הקול:"ברית-מילה"
דני:"מה עושים בברית-מילה?"
הקול:"מה שצריך לעשות....."

אתם כבר מתאים לעצמכם מה יקרה עכשיו, כן זה כואב, כואב מאוד אבל אין מה לעשות, דני עבר את זה בשלום, אפילו שהתעלף באמצע, בטח אתם שואלים מי עשה לו את הברית?
אלוהים גרם למספריים ולשאר הדברים שצריך לעוף (אלוהים יכל הכל) כמובן זה בדרך של נס, אך הברית עבר בשלום.
לאחר כמה דקות דני קם.

אלוהים:"את הקטע הקשה עברנו, מעכשיו שמך ישתנה לאברהם, על שם אברהם, בוא ותלמד על התנ"ך ועל המוסלמים ועל הנוצרים יותר"
אברהם:"מה זה התנ"ך? מי זה אברהם? חחח שם מצחיק, אני מעדיף דני"
אלוהים:"אין דני יותר! מעכשיו אתה אברהם!!!"
~היו יותר רעמים ממקודם~
אברהם:"אוקיי, אני מוכן!"

בזמן שאברהם לומד עם אלוהים על שלושת העמים, המלחמה ממשיכה, אנשים מתים בכל רגע.
האם אברהם הוא יעשה את השלום בין שלושת העמים?

טוב בבקשה תגידו לי אם זה טוב או לא, השקע בזה הרבה מאוד!
בזבזתי זמן על הכתיבה במקום האנימציה :/
יש גם סקר בבקשה תגיבו גם! התגובות יותר חשובות וההצבעה בסקר!

SmexyZakum
23/02/12, 13:23
נראה מושקע מאד
עוד מעט אני יקרא את זה..

ofekmaslaty
23/02/12, 13:32
יואוווווווו כן איך ניכנסתי לזה סוף סוף אני יתחיל מפרק 1 :P
ד"א בפרק האחרון עם דני תעשה שיר יותר ארוך הוא נגמר באמצע הקריאה ..

amitlevy14
23/02/12, 13:36
יואוווווווו כן איך ניכנסתי לזה סוף סוף אני יתחיל מפרק 1 :P
ד"א בפרק האחרון עם דני תעשה שיר יותר ארוך הוא נגמר באמצע הקריאה ..

חשבתי שאתם יודעים שאם המנגינה נגמרת אתם מפעילים מחדש...שיהיה אבל זה היה ההכי מתאים לדעתי.
אבל לדעתך הפרק בכללי? ממש השקעתי בו!
יותר משעתיים של כתיבה :/

ofekmaslaty
23/02/12, 13:39
חשבתי שאתם יודעים שאם המנגינה נגמרת אתם מפעילים מחדש...שיהיה אבל זה היה ההכי מתאים לדעתי.
אבל לדעתך הפרק בכללי? ממש השקעתי בו!
יותר משעתיים של כתיבה :/
אחד היפים :)

amitlevy14
23/02/12, 13:42
אחד היפים :)

תודה :)
חשבתי על זה הרבה מאוד על כל מה שאני כותב שמה, אני כבר עכשיו מנסה לחשוב על הפרק הבא....לא בטוח שהוא יהיה ארוך כמו זה XD
עוד?!

דרך אגב, תקראו לדמות הראשית אברהם ולא דני.

SmexyZakum
23/02/12, 13:44
ווווווווואאאאאאאאאאאאאאאא אווווווווווווווווו מילה אחד היפים תמשיך ! אני מת לדעת מה קורה לאברהם

amitlevy14
23/02/12, 13:46
ווווווווואאאאאאאאאאאאאאאא אווווווווווווווווו מילה אחד היפים תמשיך ! אני מת לדעת מה קורה לאברהם

תודה אחי :)

בבקשה עוד?!
לא מספיק לי שלושה...אני רוצה לכתוב את זה לכמה לא למעט :/

Ariel
23/02/12, 14:41
איזה השקעה (פששש....) וגם אחד היפים שיש לך..

amitlevy14
23/02/12, 15:49
ואו הרבה אהבו את זה ^^
תודה!
אני בינתיים ינסה לחשוב על משהו טוב לפרק הבא, בינתיים עוד תגובות?^^

noy0
23/02/12, 22:39
לא אהבתי, מצטערת.
הקונספט -הרעיון- איך לומר? פלצני מידיי. כל העולם חרב, פתאום הכל תלוי בילד אחד.. ?
אתה יודע את דעתי על כאלה דברים -.-

לגבי הכתיבה עצמה:
-הפתיחה לא התאימה פה. היא הייתה ארוכה ולא קשורה לסיפור עצמו. היה אפשר להתחיל את
הסיפור בדיאלוג (אגב, בחירה מאוד נפוצה) של האמא ודני ואז כשאומרים שהוא פוחד מהמלחמה, מוסיפים שורה אחת על המלחמה שמתארת את המצב בקצרה (או אפילו לא, כי נגיד כבר הסברת, דני הסביר, את המצב ל׳אלוהים׳)
-הדמויות לא מתנהגות בצורה מתאימה כל כך .. נגיד, ילד בן 16 לא יגיד ״"איך זה הגיוני? איך אני אשיג כסף? אני מפחד מהמלחמה, אמא!" (ואני אפילו לא אתחיל לציין איך שאלוהים מדבר יותר כמו ילד עצבני בן 10, שהרגע סגרו לו את המחשב באמצע משחק).
...וכשאמא מכריזה לבן שלה שהיא עומדת למות היא לא אומרת ״כן״ בעצב , גם אם זה הדבר היחיד שאתה רוצה שהיא תאמר, אתה צריך לעשות איזו שהיא הכנה;היא מתיישבת על הספה ההרוסה שבסלון ומסמנת לדני להצטרף אליה, היא אומרת בשקט ובקול שבור ״כן..״ עוצמת את עיניים וכשהיא פותחת אותם היא רואה את עיניו הנוצצות, מדמעות, של דני ומסבירה לו ״כשנמצאים במלחמה..״ (וכך הלאה)
- מה שמביא אותנו לעוד בעיה לפי דעתי, התיאורים. אין כמעט תיאורים בסיפור - למרות שאנחנו צריכים לדמיין, בשביל ליצור לנו תמונה בראש של המצב אתה צריך להסביר מה אתה רואה, בראש שלך, לתאר את המראה של החדר, של הדמויות -
ניקח לדוגמא סיטואציה של גשם,
אם הדמות הייתה בגשם אפשר להגיד; השיער ה(בלונדיני, שחור .. כחול מצידי) שלו היה כהה מצבע הרגיל בגלל המים הספוגים בו, והוא הדלדל על עינו שבאותה העת נצצו מהתרגשות לקראת...
או שהגשם החזק הרעיש על עדן החלון הקטן, מאיים לפרוץ פנימה לבית החם והנעים. (או הגשם החלש ירד על עדן החלון והווה רעש רקע לשיחה שניהלו x וy)..
-והרגשות! מה עם הרגשות? את צריך לסחוף את הקהל לאמפתיה עם הדמות!
אתה צריך להסביר את העצב שצורם, הבלבול שמכה או השמחה שזרמה בשמחת באותו רגע (נגיד במצב של הקלה בדרך כלל מרגישים שמחה גדולה)
-דו שיח, למרות מה שהמורים ללשון אומרים לנו, לא הכל חייב להיות מתואר ב״ היא אמרה ״ ו״הוא אמר״.
זה מיותר, ואף מעצבן,אבל אם אתה רוצה או צריך (כמו בשיחה בין 3 אנשים ומעלה) אפשר להוסיף תיאורים במקום (הוא התייפח, היא לחשה...)
וכן הבעת רגשות כמו פחד (היה אפשר להרגיש את הפחד בעיניו), עצב (הצורה שהוא דיבר שידרה עצב עמוק, ׳לו רק יכולתי לשות משהו ׳ חשב x , אך לא אמר מילה) וכ״ו..
-שגיאות כתיב. השגיאות שלך הן נפוצות אבל עדיין עדיף לנסות למנוע אותן - כמו לשים י במקום א בפועל - עתיד (אעשה ולא יעשה), או דברים בסגנון שאני באמת עייפה מכדי לחשוב עליהם ב2:00 בבוקר.
-שפה גובהה. הרבה אנשים מתבלבלים וחושבים שאם לא כותבים בשפה גבוהה ביותר (מילים מפחידות כשאף אחד לא באמת זוכר..) אז כותבים בשפה פשוטה ויומיומית-אבל זה בכלל לא נכון . כדאי, ואף רצוי , להשתמש במילים טיפה יותר גבוהות מבדרך כלל - פשוט כי זה נותן אווירה יותר מקצועית לסיפור ועוזר לקרוא אותו בלי להתעצבן על סלנג..
כדאי להשתמש בדברים כמו: דבריו (במקום הדברים שלו) , אך (במקום אבל), מכדי (במקום בשביל ) וכן האלה..
תזכור שבשיחות יש להשתמש בשפה שמתאימה לדמות! מורה ידבר בשפה גובהה, ילד בסלנג וכ״ו.

טוב נרא לי שסיימתי פה להיום..
לילה טוב ;)

CapitanSnakez
24/02/12, 03:57
אחד היפים שראיתי.

amitlevy14
24/02/12, 05:03
לא אהבתי, מצטערת.
הקונספט -הרעיון- איך לומר? פלצני מידיי. כל העולם חרב, פתאום הכל תלוי בילד אחד.. ?
אתה יודע את דעתי על כאלה דברים -.-

לגבי הכתיבה עצמה:
-הפתיחה לא התאימה פה. היא הייתה ארוכה ולא קשורה לסיפור עצמו. היה אפשר להתחיל את
הסיפור בדיאלוג (אגב, בחירה מאוד נפוצה) של האמא ודני ואז כשאומרים שהוא פוחד מהמלחמה, מוסיפים שורה אחת על המלחמה שמתארת את המצב בקצרה (או אפילו לא, כי נגיד כבר הסברת, דני הסביר, את המצב ל׳אלוהים׳)
-הדמויות לא מתנהגות בצורה מתאימה כל כך .. נגיד, ילד בן 16 לא יגיד ״"איך זה הגיוני? איך אני אשיג כסף? אני מפחד מהמלחמה, אמא!" (ואני אפילו לא אתחיל לציין איך שאלוהים מדבר יותר כמו ילד עצבני בן 10, שהרגע סגרו לו את המחשב באמצע משחק).
...וכשאמא מכריזה לבן שלה שהיא עומדת למות היא לא אומרת ״כן״ בעצב , גם אם זה הדבר היחיד שאתה רוצה שהיא תאמר, אתה צריך לעשות איזו שהיא הכנה;היא מתיישבת על הספה ההרוסה שבסלון ומסמנת לדני להצטרף אליה, היא אומרת בשקט ובקול שבור ״כן..״ עוצמת את עיניים וכשהיא פותחת אותם היא רואה את עיניו הנוצצות, מדמעות, של דני ומסבירה לו ״כשנמצאים במלחמה..״ (וכך הלאה)
- מה שמביא אותנו לעוד בעיה לפי דעתי, התיאורים. אין כמעט תיאורים בסיפור - למרות שאנחנו צריכים לדמיין, בשביל ליצור לנו תמונה בראש של המצב אתה צריך להסביר מה אתה רואה, בראש שלך, לתאר את המראה של החדר, של הדמויות -
ניקח לדוגמא סיטואציה של גשם,
אם הדמות הייתה בגשם אפשר להגיד; השיער ה(בלונדיני, שחור .. כחול מצידי) שלו היה כהה מצבע הרגיל בגלל המים הספוגים בו, והוא הדלדל על עינו שבאותה העת נצצו מהתרגשות לקראת...
או שהגשם החזק הרעיש על עדן החלון הקטן, מאיים לפרוץ פנימה לבית החם והנעים. (או הגשם החלש ירד על עדן החלון והווה רעש רקע לשיחה שניהלו x וy)..
-והרגשות! מה עם הרגשות? את צריך לסחוף את הקהל לאמפתיה עם הדמות!
אתה צריך להסביר את העצב שצורם, הבלבול שמכה או השמחה שזרמה בשמחת באותו רגע (נגיד במצב של הקלה בדרך כלל מרגישים שמחה גדולה)
-דו שיח, למרות מה שהמורים ללשון אומרים לנו, לא הכל חייב להיות מתואר ב״ היא אמרה ״ ו״הוא אמר״.
זה מיותר, ואף מעצבן,אבל אם אתה רוצה או צריך (כמו בשיחה בין 3 אנשים ומעלה) אפשר להוסיף תיאורים במקום (הוא התייפח, היא לחשה...)
וכן הבעת רגשות כמו פחד (היה אפשר להרגיש את הפחד בעיניו), עצב (הצורה שהוא דיבר שידרה עצב עמוק, ׳לו רק יכולתי לשות משהו ׳ חשב x , אך לא אמר מילה) וכ״ו..
-שגיאות כתיב. השגיאות שלך הן נפוצות אבל עדיין עדיף לנסות למנוע אותן - כמו לשים י במקום א בפועל - עתיד (אעשה ולא יעשה), או דברים בסגנון שאני באמת עייפה מכדי לחשוב עליהם ב2:00 בבוקר.
-שפה גובהה. הרבה אנשים מתבלבלים וחושבים שאם לא כותבים בשפה גבוהה ביותר (מילים מפחידות כשאף אחד לא באמת זוכר..) אז כותבים בשפה פשוטה ויומיומית-אבל זה בכלל לא נכון . כדאי, ואף רצוי , להשתמש במילים טיפה יותר גבוהות מבדרך כלל - פשוט כי זה נותן אווירה יותר מקצועית לסיפור ועוזר לקרוא אותו בלי להתעצבן על סלנג..
כדאי להשתמש בדברים כמו: דבריו (במקום הדברים שלו) , אך (במקום אבל), מכדי (במקום בשביל ) וכן האלה..
תזכור שבשיחות יש להשתמש בשפה שמתאימה לדמות! מורה ידבר בשפה גובהה, ילד בסלנג וכ״ו.

טוב נרא לי שסיימתי פה להיום..
לילה טוב ;)

יש משהו בזה....רציתי לעשות איזה משהו אבל לא יצא לי במיוחד :/
כמה כתבת.....חחחח
טוב לכל אחד יש סגנון אחר, אבל אני חייב להגיד משהו, באמת שאני לא מוצא איזה משהו נדיר שאני יכל המשיך את זה, באמת שלא, כנראה שזה אבוד XD
אני פשוט כל הזמן חושב על האנימציות וכל מה שקשור לזה מאשר לסיפור ואני לא חושב שיש לי לזה זמן מחשבה, מה שניסיתי זה רק כמו קלארה, לפתח יותר את הפורום :(
אבל אם אומרים...תגובה בונה תמיד טובה XD
מצטער חבר'ה, מה שניסיתי אמת זה לפתח את הפורום יותר, והכל תלוי בכם (אני לא מוצא המשך מתאים כי כפי שאמרתי, אני יותר שקוע באנימציות וכל מה שקשור לזה).
ותודה למי שהגיב ובתקווה שגם אתם תכתבו סיפורים בפורום :)

noy0
24/02/12, 09:49
חחחח חרא!!
לקח לי איזה 20 דקות לכתוב את התגובה הזו, אתה יודע?
אני באמת חושבת שכדי לך להמשיך לכתוב; זה כיף ומשחרר
והטיפים שנתתי שם הם לכל סיפור - לא קשור לסגנון הכתיבה.

amitlevy14
24/02/12, 09:52
חחחח חרא!!
לקח לי איזה 20 דקות לכתוב את התגובה הזו, אתה יודע?
אני באמת חושבת שכדי לך להמשיך לכתוב; זה כיף ומשחרר
והטיפים שנתתי שם הם לכל סיפור - לא קשור לסגנון הכתיבה.

לא חחחחח באמת שאני יותר שקוע באנימציות וכל מה שקשור לזה מאשר לסיפור חחחחחחח
וחוץ מזה אני לא מוצא המשך מיוחד לסיפור ת'אמת....חחחח
מצטער על הבשורה הרעה אבל אין מה לעשות :/

noy0
24/02/12, 14:49
חח טוב,
תיזכר בי אם אי פעם תכתוב עוד סיפור ;)

amitlevy14
24/02/12, 16:50
חח טוב,
תיזכר בי אם אי פעם תכתוב עוד סיפור ;)

חחח אוקיי, דרך אגב תתחברי לסקיי*פ, בה לי לספר לך למה פתאום אני כל כך שקוע באנימציות XD