PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרסום הקיפוד (חובה קריאה )

noy0
08/02/12, 16:14
היום קראתי פאנפיק על שרלוק כשהוא היה בן 7,
וזה היה פשוט חמוד! ,
הסיפור היה כל כך מדהים שהייתי חייבת לתרגם לעברית!
הסיפור מדהים גם למי שלא מכיר שום דבר בקשר לשרלוק.
וכך במשך שעה בערך ישבתי וכתבתי 3 עמודי וורד.
והינה הם :

הסברים על דמויות:
מייקרופט = אח של שרלוק
ג'ון = השותף של שרלוק בחקירותיו (כמבוגר)

http://30.media.tumblr.com/tumblr_loquac5USw1qltv29o1_400.jpg
ביום ששרלוק הולמס הפך להיות בן 7, הוא מצא קיפוד בגינה.
מפוחד מהחתול שנשף על החיה הקטנה, הוא התכרבל לכדור קטן, רועד בעדינות, שרלוק מיד גירש את החתול.
הקיפוד, כמובן, לא חזר לצורתו המקורית מיד. שרלוק כרע למטה, חושב שבחירתו של הקיפוד היא ההגיונית ביותר. אחרי הכל, איך הא ידע ששרלוק הוא לא סכנה עוד יותר גדולה? במיוחד אחרי שהתוקף לשעבר של הקיפוד ברח ממנו.

דיי חכם, הקיפוד הקטן הזה. במיוחד יותר חכם מהחתול , שגורש בעצם כמה צלילים ותנועות פשוטות.
אז, שרלוק נשאר ללא תזוזה, בזהירות, מראה לחיה שהוא לא מתכוון להכאיב לה, מקווה שהקיפוד יירגע.
בכנות, שרלוק היה מעט מוקסם מהקיפוד. הוא רק ראה כאלה בספרים, אם הוא יוכל לשכנע את החיה שהוא לא יפגע בו, אולי הוא יחזור לצורה המקורית שלו ושרלוק יוכל לאסוף עוד מידע, אחרי הכל איסוף מידע היה אחד התחביב הבילוי האהוב ביותר על שרלוק.

עד עכשיו, שום דבר לא-צפוי לא קרה. זאת הייתה הסיבה שכשהקיפוד סוף סוף חזר לצורתו המקורית, שרלוק קיווה שאולי הוא ירחרח את נעלי העור החדשות שלו, לפני שהוא יחזור למה שקיפודים עושים. הנעליים היו אחד ממתנות היום הולדת של שרלוק, והוא קיווה שהקיפוד יעלה על הריח.
ובכל זאת , הקיפוד לא עשה זאת. במקום הוא עמד על ארבעת רגליו הקטנטנות, נענע את ראשו, עמד והסתכל על שרלוק עם עיניו הכהות.

שרלוק מיד הרגיש בקיפוד שבוחן אותו והשתתק. הוא ידע שהוא אהב שקט כשהוא בוחן דברים, זה פשוט הרגיש נכון לתת לקיפוד את אותם התנאים בדיוק, לא ?
הקיפוד לקח את הזמן, מסתכל עליו.
ואז, אחרי שלכאורה הקיפוד הגיע להחלטה, הוא התקרב לנעליים של שרלוק, למרות הכל, אבל במקום לרחרח אותם הוא, בצורה דיי מביכה, ניסה איכשהו לטפס עליהם.
שרלוק התכופף בזהירות לכיוון הקיפוד, והציע את עזרתו להרים אותו בעזרת ידיו. שרלוק כבר היה בטוח שהחיה הייתה חכמה מספיק להבין את המווחה הידידותית.

והוא גם צדק. אחרי כמה שניות של התלבטות, הקיפוד עלה על ידיו של שרלוק. החלק התחתון של הקיפוד היה נעים באופן מפתיע ודגדג את עור של שרלוק.
באיטיות רבה, שרלוק העלה את הקיפוד עד שהוא כבר לא התכופף, ועמד עם הקיפוד, הלכאורה, כל כך מיוחד.
"שלום", הוא אמר . "אני שרלוק הולמס" .
הקיפוד נענע את האף שלו כתגובת 'שלום'.
"זה היום הולדת שלי, אתה יודע? " שרלוק המשיך בשקט.
הקיפוד, כך היה נראה, לא התרשם מזה.
מכחכח בגרונו, שרלוק החליט שאפשר לסמוך על הקיפוד עם סוד. אחרי הכל, זה לא כאילו שהוא יוכל לספר אותו לאף אחד, אפילו לא למייקרופט, ושרלוק היה צריך להוציא את הסוד הזה מליבו, הוא הפריע לו כבר כל היום.

"זה היום הולדת שלי ואף אחד לא בא" , הוא מיהר להתוודות.
"אף אחד לא התקשר. אף אחד לא רצה לבוא. רק למשפחה שלי אכפת שאני בן שבע עכשיו. "
הקיפוד, כך שרלוק חשב, נראה טיפה חוקר אחרי זה, אז הוא הסביר: "האחרים, בבית ספר, הם לא אוהבים אותי. אין לי חברים. אני לא יכול לגרום להם לאוהב אותי, לא כמו שמייקרופט יכול. אני מנסה , באמת, אבל אף אחד לא מבין אותי" .
-
הקיפוד נענע את ראשו בידיו של שרלוק והוא הביא אותו למעלה , לפניו, כדי שהוא יכול לראות אותו יותר טוב.
"מה יש ?" הוא שאל והתנשף בזהירות כשהקיפוד הצמיד את אפו לשל שרלוק.
שרלוק מצמץ.
הוא הסיק באיטיות: "אתה... רוצה להיות חבר שלי ?".
עוד נגיעה של האפים שלהם, ושרלוק חייך בביישנות.

"טוב. זה – זה טוב." הוא עצר, חשב לכמה שניות ואמר "אם אתה רוצה להיות כבר שלי – אתה צריך שם ."
שרלוק הסתכל בחדות על הקיפוד.
"מה אתה ? אתה ביל ? אתה אלברט? אתה גרגורי ? "
הקיפוד, כך נראה, לא אהב אף אחד מהשמות האלה.
"אתה ג'ון ? "
הפעם, הקיפוד ילל מעט.
שרלוק, בתגובה, התחיל לצחוק. "אם כן, ג'ון זה יהיה " הוא החליט.
בזהירות הוא שם את ג'ון קרוב יותר אליו, נותן לו לעלות אל הכתף שלו, שזה בדיוק מה שהוא עשה. "בוא נחקור יחד את הגינה, חברי, אולי נמצא דברים מעניינים".
זה הרגיש דיי טוב, שרלוק החליט כשהוא הלך לכיוון הוורדים של אמו, עם חבר.

(בלילה ההוא, אמא לא נתנה לג'ון להיכנס לבית. וביום שלמחרת ג'ון נעלם ושרלוק היה הרוס במשך שבועות, כי הוא איבד את החבר הראשון שלו. אבל לג'ון הקיפוד, שהיה קיפוד מיוחד ביותר - כמו ששרלוק הבחין, היה תוכנית, התוכנית הזו הצליחה לאחר עשרים שנה, כששרלוק פגש את ג'ון ווטסון, ומצא הרבה יותר מרק חבר בו).

המקור :
http://seemasaint.tumblr.com/post/17057589490/typewriterinthetardis-on-the-day-sherlock
(למי שמעדיף אנגלית)

TheBattleLord
08/02/12, 16:38
סיפור חמוד
אבל כדי להבין את הסוף טוב צריך לדעת קצת על שרלוק

noy0
08/02/12, 16:44
אני אוסיף הסבר :)

amitlevy14
08/02/12, 17:26
אני עכשיו קורא את מה שהבאת לי ב XD
נחמד מאוד XD

noy0
08/02/12, 19:28
קראתי את זה שוב וזה באמת כל כך הרבה יותר מיוחד באנגלית
שמתי לב שיש ל כמה שגיאות דקדוק, sorry for that!

gregory
09/02/12, 04:03
"טוב. זה – זה טוב." הוא עצר, חשב לכמה שניות ואמר "אם אתה רוצה להיות כבר שלי – אתה צריך שם ."
שרלוק הסתכל בחדות על הקיפוד.
"מה אתה ? אתה ביל ? אתה אלברט? אתה גרגורי ? "
הקיפוד, כך נראה, לא אהב אף אחד מהשמות האלה.
xd
יש את שמי שם חח
אהבתי את הסיפור

noy0
09/02/12, 04:46
כן.. כולנו מתרגשים בשבילך.

amitlevy14
09/02/12, 05:03
חחחחח אהבתי באמת את הסוף :)
חחח אהבתי שלמעשה הקיפוד חזר אליו בגוף אנושי שהוא למעשה (העמית שלו) רה XD

noy0
09/02/12, 20:30
מה יש לכולכם עם השמות? חחח
וכן, זה באמת היה חלק ממש חמוד ^^'

amitlevy14
10/02/12, 05:01
מה עם השמות? אמרתי שהקיפוד זה ג'ון שהוא (העמית שלו, לפי מה שהם אומרים רה) ואת חושבת שאני אמרתי את זה בגלל שקוראים לי עמית? XD
חחחחח לא בכלל לא אבל אין מה לעשות זה ככה XD

noy0
10/02/12, 16:46
חחח לא אמרתי בגלל, פשוט הרבה יותר נפוץ להגיד חבר ולא עמית ^^"

QuickLight
11/02/12, 08:00
חחח אהבתי את הסיפור : )

amitlevy14
11/02/12, 08:02
חחח לא אמרתי בגלל, פשוט הרבה יותר נפוץ להגיד חבר ולא עמית ^^"

כן אבל אם רוצים לדייק במה שאמרו רה עצמה אז "עמית" אבל אם יותר נוח חבר אז לא משנה XD
ויש הבדל בין "עמית" ל"חבר" אפילו ששני המילים זה "חבר", את בטח יודעת את ההבדל נכון? XD

noy0
11/02/12, 10:56
כן, אבל הסיפור הזה מתייחס באופן מאוד ספציפי לחבר.