PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרסום ששת האלים-פרק 20- אש נגד מים חלק א'

amitlevy14
20/01/12, 17:07
ששת האלים-פרק 20-אש נגד מים חלק א'
http://www.youtube.com/watch?v=U7Kyy8w_uJ4&feature=related

שני האנשים שהופיעו פתאום בקרב של מאור, קלארה, נוי ושי נגד קלוני הצילו את חייהם.
בינתיים הם הלכו לנוח בחדר מכיוון שהם היו עייפים בקרב נגדו, חוץ משני האנשים המסתוריים שהביסו את קלוני בקלות.
לפתע שני האנשים זהרו והם הפכו לאור לבן, כשהאור התפוגג מראה החיצוני שלהם השתנה.
אסף היה בדרכו לאיצ'י ועמית אחריו כשהאישה המסתורית תוקפת אותו.
אך בזמן הזה, קרב גדול מתחיל...

*כשזה מגיעה לחלק שקטן תעבירו להתחלה.
http://www.youtube.com/watch?v=HPA3Y-acjb0

הקרב בין עמית לברוק התחיל.
עמית רץ לעבר ברוק והניף את חרבו לעבר ברוק, ברוק חסם אותה עם חרבו.
השניים החלו להילחם, הם תקפו אחד את השני עם חרבם, היה ניראה שהם שווי כוחות.
השניים התעייפו מהר.

ברוק: "אתה אכן חזק אהה?"

עמית: "למה לי לקבל מחמאה כזאת ממך?!"

עמית רץ מהר לעבר ברוק עם חרבו בכעס.

ברוק: "מייפלפוואר!"

עמית באותה שנייה נעצר והבין שהוא בה מהעולם שארי וחבריו באו.
מסביבו של ברוק הופיעה הילה אדומה וחמה, עמית התרחק קצת.
החרב של ברוק הפך לחרב אש, הלהב שלו הייתה מחוסה בלהבות חמות.

עמית: "דארקדיד!"

מסביבו של עמית הופיעה הילה כחול בהיר, כשההילה נעלמה החרב של עמית הפך לחרב מים, הלהב שלו הייתה עשויה ממים.
זהו קרב של שני כוחות החזקים ביותר בטבע, אש נגד מים!
עמית וברוק הבינו שהקרב הולך להיות מעניין משציפו.
עמית וברוק רצו במהירות אחד לשני, הם תקפו כמו קודם, הם הניפו את חרבם אחד לשני, אך הפעם זה היה יותר חזק, כל פעם שהם פגעו אחד בשני נוצר אדים של מים שנעלמו לאחר כמה שניות, לאחר דקה כל החדר ניהיה כולו אדי מים והחדר הפך כולו לערפל.
בעזרת הלהבים הם הצליחו לראות אחד את השני.

עמית: "לייזר מים!"

ברוק: "לייזר אש!"

הלייזר שהם הוציאו יצא מהלהב שלהם כשהם הופנו את חרבם לכיוונו של אחד השני.
הלייזרים פגעו זה בזה, בנקודת הפגיעה שלהם נוצר כמות של אדים ענקית שגרם לפיצוץ שפוצץ חלק מהכירות ואת כל התיקרה.
הם באותו זמן יחד אמרו: "כנפיי המים/האש!"
צמחו מאחורי גבם כנפיים, לעמית צמחו כנפיים שהיו עשויים ממים ואילו לברוק הכנפיים היו עשויים מאש.
הם הבינו שיש להם את אותו סוג כוח אך הם שני אלמנטים שונים, הם הבינו שכדי להביס את אחד השני הם צריכים לחשוב את מהלכים יותר מתוחכמים.
הם עפו למעלה והחלו להילחם באוויר.
הם היו יותר מהירים והחלו להילחם לא במקום אחד אלה מסביב הארמון כולו, היה להם הרבה מרחב להילחם בזכות הכנפיים שלהם!
בזמן הזה אסף, עמית, שני האנשים שהצילו את קלארה, מאור, נוי ושי ראו אותם נלחמים, קלארה, שי, מאור ונוי היו מעולפים באותו זמן.
עמית וברוק אמרו שוב באותו זמן: "מגן אש/מים!" והופיעה סביבם עיגול שהגן עלייהם, מסביב ברוק הוא היה עשויי מאש והיה חם ואילו אצל עמית היה עשוי ממים.
הקרב היה ממש שווה כוחות, היו להם את אותם סוג של מתקפות, יכולות אך האלמנטים שלהם היו מנוגדים זה לזה.
האם הם נועדו להילחם זה בזה? את זה אי אפשר לדעת, עד עכשיו הם לא פגעו אחד בשני בכלל!
עמית ניסה לעשות משהו מתוחכם, הם הוציא מהעיגול מים זרועות ממים והושיט אותם לעבר ברוק, ברוק חשב על אותו דבר, עמית הבין שברוק כל הזמן חושב כמוהו.
הזרועות נתפסו זה בזה והם ניסו לסובב את אחד השני, מה שנוצר זה שהם הסתובבו מהר וגרמו למערבולת גדולה של אדי מים חמים.
באותו זמן ברוק שם לב שבאדי מים האש שלו לא נפגעת נכבת, הוא ניצל את הזדמנות זאת כדי לפגועה בעמית, עמית ראה את מיקומו של ברוק בעזרת האור, עמית התרחק אחורה, ברוק הוציא מעיגול האש עשרות זרועות אש והושיט אותם לעבר כל מקום, עמית הושיט את זרועות המים לעבר ברוק, אך הזרועות של ברוק חיממו את כל האזור וגרמו לאידוי מידי של זרועות המים ולמגן המים של עמית, כך גם הכנפיים, המים בלהב המים היה הדבר היחיד שנשאר בגלל שהלהב עצמו מייצרת מים אך גם היא התאדה קצת ובכל זאת נשאר מים.
ברוק תפס את עמית על הזרועות ועמית ניסה לקרר את עצמו אבל כולו נשרף, עמית הפך לפחם, האש ניצח את המים?!
לפני זה, כשהמערבולת הופיעה, מאור, שי, קלארה ונוי התעוררו וראו את עמית נלחם בברוק.
כאשר הם ראו שברוק שרף את עמית, הם הצטערו על זה שהם לא היו יכולים לעשות כלום.
ברוק הסתכל עליהם.

ברוק: "אני רואה שניצחתם את קלוני, ובכן... אני הולך להרוג אתכם עכשיו!"

ברוק עף מהר לכיוונם ופתאום עמית הופיעה בשנייה אחרונה, הוא היה עם העיגול המים והכנפיים ובריא ושלם.

עמית: "אה...בזמן שעפנו באוויר הסתתרתי לכמה שניות בארמון ועשיתי לעצמי כפיל ממים, אתה הרגתה את הכפיל ולא אותי, מה שרציתי לבדוק אם באמת הכוח שלנו זהה, והוא באמת זהה..."

ברוק: "מה?! זה לא כחמה! גם אני יכל לעשות כפיל!"

ברוק מנסה אך להפתעה, אינו מצליח, עמית צוחק צחקוק קטן ואומר.

עמית: "הקרב הזה הוא שלנו! מים נגד אש! לא אף אחד אחר, אני לא מבין למה תקפתה את אחד החברים שלי שזה הקרב שלנו ואף אחד לא אמור להתערב בו..."

ברוק: "מאיפה אני אמור לדעת שעשיתה כפיל?!"

עמית: "אתה לא חששתה לרגע שאני מתתי בקלות? טוב בכל מיקרה, אני לעולם לא יסלח לך! כמעת הרגתה את החברים שלי והרגתה את הוריי! לעולם לא יסלח לך!"

קלארה, נוי, שי ומאור העלו חיוך והלכו לצד.
שני האנשים המסתוריים הלכו יחד איתם, בדיוק עכשיו קלארה, נוי, מאור ושי שמו לב שהשניים שהצילו אותם הם ניראים כמוהם, עם צבע עור כמו שלהם ושל ארי וחבריו ושאחד מהם דומה בול לעמית.
הם נעצו מבטים בין האיש שדומה לעמית לעמית.

מאור: "אתה כפיל של עמית!"

האיש שדומה לעמית: "מה?! אני לא דומה לו! הוא דומה לי!"

בזמן הזה כבר עמית וברוק המשיכו להילחם באוויר סביב הארמון.

האישה שבאה יחד עם האיש שדומה לעמית: "לא נכון קוראים לו רון! ולי רונה! אנחנו מחפשים את דנה, וויליאם וארי!"

לפתע הייתה דממה.

קלארה: "אההההה.....אז אתם החברים של ארי והשאר שחיפשו אתכם.......הם נלחמים יחד איתנו בממלכה"

רונה: "ידענו!"

שי: "איך ידעתם שארי והחברים שלו נלחמים איתנו נגד הממלכה?"

רון: "פשוט, כשהגענו לעולם הזה...קוראים לזה גהנום כן?"

שי: "כן..."

רון: "אז בקיצור כשהגענו אני ורונה היינו ביחד כשהגענו לפה, היינו בכפר די רחוק מפה, שמה היה איזה מישהו זקן, כשצבא של שלידים תקף הזקן הזה הציל את הכפר, היו לו כוחות כמו מהסוג של האדם הזה שמה שדומה לי אבל הוא היה יורה חצים כזה מגניב, כזה הוא עושה מתקפה "חץ מהיר" כזה משהו מגניב ו..."
רונה: "רון תגיע כבר לעניין!"

רון: "אהה כן, שאלנו אותו אם הוא יכל ללמד אותנו את הדבר המגניב הזה שלו, הוא אמר שקוראים לזה "דארקדיד", אחרי שהוא הסביר לנו מה זה הבנו שזה כמו "מייפלפוואר" אצלנו, ארי ודנה וויליאם הסבירו לכם על זה?"

נוי: "כן"

רון: "אחלה, הוא לימד אותנו להפעיל את המתקפה, כשהתחלנו לדעת איך להשתמש בו, שוב צבא השלידים הזה בה יחד עם קלוני, קלוני הרג את הזקן והרס את כל הכפר והלך, לא הצלחנו באותו זמן להביא את קלוני כי לא הצלחנו להפעיל את ה"מייפלפוואר" שלנו, בדיוק לפני זה השתמשנו בה לאימון ולא היה לנו מספיק כוח כדי להפעיל אותה, כשהגענו לעיר הגדולה הקרובה להרמון, שמענו שיש מלחמה בממלכה, בדרך לעיר גם הבנו שקלוני הוא שר הצבא של הממלכה, בקיצור כששמענו שמחתרת מסתורית תקפה את הממלכה חשבנו שזאתי דרך מצוינת לנקום בקלוני, גם שמענו שיש פולשים זרים מעולם אחר שעוזרים למחתרת, אז חשבנו שהם ווילאים דנה וארי ואכן צדקנו"

שי: "ואי, איזה סיפור ארוך..."

בינתיים עמית וברוק נלחמים עם הזרועות, המגנים בעזרת התנגשות זה בזה, מי מהם ינצח? איזה אלמנט ינצח? האש או המים?

טוב סיימתי את הפרק XD
בבקשה תגובות השקעתי בפרק הזה ואני חושב שהוא יצא ממש טוב :)
בבקשה תגובות במקום זה הייתי יכל להתקדם עם האנימציה שלי :(
רק שתדעו התגובות גורמות לי לכתוב את הסיפור יותר מהר!
דרך אגב קלארה, אם אתה קוראת אז תגבי ותגידי לי אם היה אפשר להוסיף או לשפר כי אני ממש רוצה שהסיפור יצא מושלם XD

TheBattleLord
20/01/12, 18:10
יצא ממש טוב
מחכה לפרק הבא

noy0
20/01/12, 18:29
Wow!~

amitlevy14
20/01/12, 19:07
חחחחח תודה רבה :)
ממש השקעתי בפרק הזה, אני מקווה שהפרק הבא באמת יצא לי טוב xd
דרך אגב אני מקווה שהקטע של האש נגד המים עושה משהו פה :)

עוד? :)

amitlevy14
22/01/12, 04:48
הקפצה? בבקשה תגובות :(