PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרסום ששת האלים-פרק 18 (בבקשה תגובות!)

amitlevy14
11/01/12, 09:10
ששת האלים-פרק 18

http://www.youtube.com/watch?v=Sa0tc_hw6B4&feature=related

שי ומאור לא מצליחים לפגועה בפיין, פיין נמצא בכל מקום בכיר ובתיקרה ואין להם דרך לפגועה בו.
בזמן שהם מנסים למצוא דרך לפגועה בו מוציא זרועות ארוכות מהנוזל ומנסה לתפוס אותם.
למאור פתאום צץ רעיון!

מאור:"שי יש לי רעיון!"

שי: "מה הרעיון?"

מאור לא ענה והתחיל נועה מהר במהירות הקול בעיגולים מהירים אשר יצר סופה ששאב את כל הנוזל מהכירות ומהתיקרה.

מאור:"שי, תסגור את כל הנוזל במיכל מעץ שהנוזל לא יצליח לצאת ממנו!"

שי: "אני לא חושב שאני יכל לעשות דבר כזה אבל אני ינסה..."

שי הצמיח שורשים ובנה מהם מיכל ענק באוויר ובנה אותו בתוך הסופה שמאור יצר והכניס בו את כל הנוזל.
שי לא האמין שהוא מסוגל לכזה דבר הזוי, למאור לא ידע מאיפה הרעיון המוזר הזה בה לו.

מאור:"תוציא אותו עכשיו מהחלון!"

בחדר אכן היה חלון (שחכתי להגיד, ולא אמרתי שהחדר אטום XD).
שי זרק את המיכל החוצה דרך החלון והפיל אותה אל האדמה, הגובה היה כ30 מטר, כשמיכל פגע באדמה שי הכניס אותו פנימה אל פני אדמה מכך שהוציא שורשים מהאדמה ליד המיכל והכניס חזק את המיכל לתוך האדמה עם השורשים בחוזקה, אל מתחת לאדמה.
שי ומואר שמחו מכך שהם הצליחו לנקום את נקמתם, הם שמחו והביטו אחד לשני בחיוך.
מאור נזכר שהם עכשיו צריכים לעזור לאחרים, הם הלכו לנוי וקלארה.

http://www.youtube.com/watch?v=dTaoamSnTMk&feature=related

כשהחדר הפסיק לזהור, דברים נוספים התווספו לקלארה ולנוי.
לקלארה התווספו זוג כפפות שקופות/וורודות ארוכות.
לנוי נוצרו ברקים שהופיעו סביבה.
הכוח הקודם שלהן היה כלום בהשוואה ל"דארקדיד" שלהן.
קלוני הסתכל בהן והעלה חיוך קטן, נוי וקלארה ראו את זה ורצו להראות לו מה הכוח שלהן עכשיו.
נוי עפה במהירות לעבר קלוני בלי ששם לב וכשהגיעה מאחוריו היא נתנה לו בעיטה שהעיפה אותו לצד השני, כשקלוני התנגש בקיר נוי השיטה את היד שלה כשהכף יד שלה מכוון אל קלוני, קלארה ירתה דרך הכפפה אנרגייה בליתי נראת וגרמה לקיר להתפוצץ ולהרבה עשן מסביב.

קלארה: "אתה חושב שאנחנו חלשים אהה?! ל"דארקדיד" שלי קוראים "כפפת-האנרגיה" ולשל נוי קוראים "זרם-חשמלי" אין לך שום סיכוי לנצח אותנו!"

נוי וקלארה חייכו אך כשהאבק התפוגג הן ראו את קלוני עומד שמה כאילו המתקפות לא השפיעו עליו, קלוני חייך ואמר: "מטומטמות, הכוח הזה כלום בהשוואה לכח שלי ועוד בלי ה"מייפלפוואר"!"
כשקלוני אמר "מייפלפוואר" הן הבינו אותו דבר כמו בקרב של שי ומאור נגד פיין.
נוי עפה מהר לכיוונו של קלוני ונתנה לו בעיטה, אגרוף בכל מקם שאליו היא העיפה אותו, בסוף נוי הצליחה להעיף את קלוני דרך התיקרה, קלוני עבר דרך התיקרה ויצר שם חור, קלוני עף ישר למעלה, קלארה עפה מעליו, פתאום ראו לקלארה קנפיים שקופות וגדולות, כשהיא כיוונה מעליו את כף ידה שלוני תפס את ידה ונפל איתה ישר למטה.
קלארה קיבלה מכה חזקה בראש מהריצפה.
נוי ראתה את זה והעפה לכיוונו של קלוני בעיטה אך קלוני תפס את הרגל שלה והעיף אותה לקיר.
נוי וקלארה לא ידעו מה לעשות, אחרי הכל ה"דארקדיד" שלהן לא השפיעה כלל וכלל על קלוני.

http://www.youtube.com/watch?v=Xu-B1jzx6Vk&feature=related

הקרב של וויליאם, דנה וארי נגד האישה המסתורית החל, וויליאם רץ לעבר האישה והיא חסמה את הגרזן שלו עם הנשק שלה, דנה באה מצד שני ושלוחת אליה חץ קרח ומלעלה בה ארי במהירות עם הסכין מלפנים, זה היה ניראה כאילו הם יהרגו אותה במכה אחת אך פתאום היא נעלמה, ארי ווילאים נקלו זה בזה והחץ קרח של דנה עבר מעלייהם.
האישה הופיעה מאחורי דנה, האישה שחפה את דנה לקיר וירתה דרך הנשק שלה לייזר דק בצבע אדום לעבר דנה, הלייזר פגע בה ודנה נפלה לריצפה.
וויליאם וארי היו המומים, ארי רץ מהר מפינה מפינה עד שהיה קשה לראות אותו, אך איך שהו האישה המסתורית הבחינה בו בלי בעיה, כשארי בה אליה עם הסכין מלפנים ואמר:"שאדווכאט(shadowcut)" פתאום הופיע צל מאחורי האישה שהיה זהה לצורתו של ארי, כשהם הניפו את הסכינים שלהם לעברה היא שוב נעלמה, ארי העלים את הצל בזמן לפני שהיה פוגע בעצמו.
וויליאם וארי ראו את האישה באוויר, הם לא הבינו למה הם לא מצליחים לפגועה בה, האם היא בליתי מנוצחת?

http://www.youtube.com/watch?v=6z-0o52JHfg

נוי וקלארה ניסו בכל דרך לנסות לפגוע בקלוני אך ללא הצלחה, המצב רק במדרדר, ה"דארקדיד" שלהן לא עזר להן בקרב, קלוני היה חזק גם בלי ה"מייפלפוור" שלו.
כאשר נוי וקלארה היו חסרי כוח, שי ומאור הגיעו, כששי ומאור ראו את המצב, לא הבינו איך הרי לא הגיוני שמישהו יכל להיות חזק במצב רגיל יותר מ"דארקדיד"!
קלוני הסביר שהכוח הרגיל שלו יותר חזק מה"דארקדיד" שלהן ועם זאת ה"מייפלפוואר" שלו חזק בהרבה!
המצב נירא רע, שי הושיט את יודע עם אגרוף לכיוונו של קלוני והצמיח מידו שורש עם חוד בקצה שצמח במהירות ליכוונו של קלוני, קלוני תפס את השורש.
שי לא הצליח להחזיר או להוזיז את השורש, קלוני תפס לו את השורש וכך גם אותו, מאור חתך עם חרבו מהר את השורש, שי היה מושחרר והניח את ידיו על הריצפה ואמר:"שורשי המוות!".
עיגול בצבע אדום נופיעה על הריצפה וצמח מהעידול עשרות שורשים דקים וחדים שצמחו מהר וכוונו לקלוני, קלוני התחמק מכולם ובזמן שהתחמק התקרב לאט לאט לשי, שי קם וכך גם השורשים חזרו למקום והעיגול נעלם.

http://www.youtube.com/watch?v=OHuuxZrY3Lw&feature=related

נוי וקלארה התאוששו קצת, קלוני רצה לסיים את כולם מהר.

קלוני:"מייפלפוואר!"

פתאום קלוני כוסה בהילה סגולה וקצת שחורה, הכל רעד, התיקרה נפלה, שי, מאור, קלארה ונוי התקבצו יחד ושי חיסה את כולם בשורשים כהגנה מהתיקרה.
עכשיו הדבר היחיד שנשאר בחדר זה הקירות והרצפה.
ההילה של קלוני נעלמה לאט לאט, הצורה הפיזית של קלוני השתנתה, חצי מגופו היה בצבע סגול כהה והחצי השני בצבע סגול יותר כהה, כמעת שחור, בגבו צמחו 6 זרועות ארוכות וגמישות, שחורות וקצת סגולות שבכל אחת מהן בקצה יש חוד דק ושחור, וזנב באורך של מטר וחצי.
קלוני פתאום היה ניראה מפלצתי.
מאור, שי, קלארה ונוי פחדו ולא האמינו שה"מייפלפוור" שינה את כל גופו, האם הוא עד כדי כך חזק?
בינתיים כל פעם שארי תוקף את דנה הוא מקבל ממנה מכה עם הנשק שלה, בסוף ארי נפל והתעלף.
וויליאם לא ידע מה לעשות, האם להילחם בה או לברוח?
פתאום מצחו זהר, האישה המתורית הבחינה באור שבמצחו, מהאור יצא יד צהובה שקופה, היד עפה במהירות לכיוונה של האישה, היד הייתה מהירה עד כדי כך שהיא לא הציחה להבחין מכך ואותו דבר עם וויליאם, היד פגע חזק באישה ונפלה לריצפה.
וויליאם לא הבין מאיפה היד, פתאום נשמע קול:"וויליאם אל תדאג, זה אני, אל הלוחמים, עכשיו רוץ תעזור לאסף, היא עוד דקה תקום ותעקוב אחריך, המכה שהבאתי לה לא יעלף אותה להרבה זמן".
וויליאם הבין ורץ לכיוונו של אסף.
אך המצב עדיין רע בקרב נגד קלוני, קלוני הושיט אחת מזרועותיו לעבר שי, החוד פג בידו של שי והזרוע חזר.
בינתיים לא קרה כלום לשי.
פתאום החוד נפתח ויצא ממנו בובה הדומה לשי, קלוני תפס עם ידו את הבובה, שי לא הבין מה זה אמור להיות אך פתאום בטנו של קלוני נפתחה, קלוני הכניס לשם את הבובה והבטן נסגרה, לפתע שי לא הצליח לנשום ונפל לריצפה והתעלף.

מאור: "מה קורה פה?! שי אתה בסדר?!".

קלוני עשה אותו דבר לנוי, נוי נפלה מחוסר נשימה והתעלפה.
מאור וקלארה לא הבינו מה זה אמור להיות, בינתיים קלוני הכניס לתוך בטנו גם את הבובה של נוי שיצא מאחת הזרועות שלו.
קלארה כיוונה אליו את ידה וירתה אליו אנרגייה אך לא הוזיז לו, מאור רץ במהירות הקול לעבר קלוני ובזמן שעבר דרכו הוא הניף את חרבו במטרה לחתוך אותו, אך החרב של מאור נשברה כשהתנגשה בקלוני, קלארה ומאור היו בשני צדדיו של קלוני, הם לא ידעו איך לפגועה בקלוני, בטנו של קלוני נפתחה ויצאו משמה שי ונוי, אך הם היו נראים שונים, עינייהם היו אדומים וכל שאר גופם היה שחור כצל.
הם יש דרך לנצח את קלוני?
בינתיים עמית בדרך לברוק, אסף בדרכו לאיצ'י ווויליאם אחריו.

מאור וקלארה נראים עבודים נגד קלוני, האם יצליחו?

__________________________________________________ __________________________________________________ _______________________________

בבקשה תגיבו אני לא יודע אם הפרק יצא טוב או לא XD
בבקשה השקעתי פה הרבה מאמץ במציאת מנגינות ובכתיבה XD
אז תגובות!

Monkey D. Luffy
11/01/12, 11:18
יפה מאודד יצא פרק יפה !!
אהבתי...
אני בכל מקרה אוהב את כל הסיפור ;)
אני כבר מעכשיו מחכה לפרק הבא :)

amitlevy14
11/01/12, 12:18
יפה מאודד יצא פרק יפה !!
אהבתי...
אני בכל מקרה אוהב את כל הסיפור ;)
אני כבר מעכשיו מחכה לפרק הבא :)

תודה! :)
עוד? :)

TheBattleLord
11/01/12, 12:34
הפרק יצא ממש טוב !
ותקרא את הפרק גם כי אני זוכר שהיו כמה שגיות כתיב :ouh:

amitlevy14
11/01/12, 12:39
הפרק יצא ממש טוב !
ותקרא את הפרק גם כי אני זוכר שהיו כמה שגיות כתיב :ouh:

חחחחחח תודה אני ישים לב לפעם הבאה xd

עוד?:)

Gokudera_Hayato
12/01/12, 12:26
גיבור! אחלה פרק! Xd
סק**פ xd

gregory
12/01/12, 12:38
משעמם

amitlevy14
12/01/12, 12:42
משעמם

חחח מה אני יגיד לך? Xd
מה אתה רוצה שיהיה? דרך אגב אני מרגיש שבפרק הבא יהיו סצנות טובות, אני לא מבטיח שזה יהיה פרק טוב אבל יהיו כמה הפתעות :)
דרך אגב שי, תודה רבה על התגובה xd
עוד?