PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרסום ששת האלים פרק 17

amitlevy14
07/01/12, 15:56
ששת האלים-פרק 17
http://www.youtube.com/watch?v=WhC_2E0cuJw

כשמאור הניף את חרבו לכיוון שי, שי הבין שפיין עשה משהו למאור.
שי הניף את ידיו לכל מיני כיוונים ובכל פעם שהניף יד צמח גזע עבה וחד לכיוון ההנפה, לאט לאט החדר הפך ליער קטן.
בינתיים כשהאישה שעקבה אחרי דנה וארי הניפה את ידה מהר לכיוון צברו של ארי, דנה הניפה את השרביט שלה והצמיחה חומת קרח קטנה בינה לבין ארי.
האישה קפצה אחורה כמה מטרים.

דנה:"מי את?".

האישה לא ענתה ושוב תקפה וארי בה אליה במהירות עם הסכינים שלו וחסם את ההתקפה שלה.

ארי:"מי את?!".

האישה המסתורית: "איפה השלושה האחרים?"

דנה וארי שתקו והבינו שהיא יודעת עלייהם ושהיא מחפשת אותם.

דנה: "קודם תגידי מי את!".

האישה המסתורית: "אני רואה שאין בררה אלה להוציא את זה מכם בכוח..."

והחלה לתקוף את ארי ודנה, ארי כל פעם תקף אותה מקרוב עם הסכינים ואילו דנה השתמשה בשרבית בליצור קרח שיגן על ארי.

http://www.youtube.com/watch?v=9cAEm_tv-TM&feature=related

בינתיים שי ומאור נלחמים אחד בשני.
שי הבין שפיין השתלט על מאור ושי היה חייב לעשות משהו.
פתאום מהפה של מאור יצא יד העשויה מזפת שבאה לכיוונו של שי, שי חסם את היד עם גזה שהצמיח באותו רגע והקף את היד, שי שם את שני כפות ידו ברצפה והצמיח משם גזעי עץ זעירים שצמחו והתחברו עם המצח של מאור.
שי הצליח להוציא בעזרת השורשים את כל הזפת בתוך מאור וכך מאור חזר לעצמו, הזפת התאחד יחד וחזר לגופו של פיין אך רגליו נשארו כשלולית זפת.

פיין: "זה הסוף שלכם!".

פיין פתאום נזל כולו שלשלולית אחת ענקית והתפזר לכל פינות החדר ומילא את כל הקירות ועל כל התיקרה.
מאור הפעיל את ה"דארקדיד" שלו, מאור כולו הפך ללבן ושניה לאחר מכן הפך לצבעו הרגיל, לא השתנה בו כלום.
שי היה מוכן בכל רגע למהלך הראשון של פיין.

http://www.youtube.com/watch?v=gEA-kbGFlZo&feature=related

בינתיים דנה וארי נלחמו נגד האישה המסתורית, הקרב היה שווה כוחות.
לארי לא היה יותר סבלנות, ארי הגביר את מהירותו והצליח לעשות שריטות קטנות לאישה המסתורית, כך גם היא התעצבנה וגם היא הגבירה את מהירותה.
מהירותה של האישה המסתורית הייתה פי-10 יותר מהיר משל ארי והניפה את חרבה ישירות לארי, בשנייה האחרונה דנה ירתה לעברה של האישה חצי קרח.
האישה המסתורית כעסה קצת ועפה לכיוונה של דנה עם החרב שלה, הלהב שלה היה עגול כמו הירח כך שהיא הייתה יכולה לתפוס אויבים לעוף איתם למרחק, כך האישה המסתורית הצליחה לתפוס את דנה מהר והאיפה אותה לכל עבר לכל הקירות והיו פעמים שהם שברו קיר מכך שהם עברו דרכם, כך דנה נפגעה מכל פגיעה בכיר, ארי ניסה להשיג אותם אך האישה המסתורית הייתה יותר מהירה.
בינתיים המתחתרת הגיעה רק לשליש מהארמון, וויליאם ואסף היו בדרך למלך איצ'י, בזמן שהם הלכו למלך הופיעה מולם האישה המסתורית עם דנה, האישה המסתורית הפילה את דנה וריצפה, ארי בה מאחורה ואמר לוויליאם ולאסף מה קרה.
ארי אמר לו שהיא מחפשת אותם ואת רון ורונה, וויליאם ניהיה רציני, אסף אמר שהוא ימשיך בדרכו, מכך נוצר שוויליאם הצטרף עם דנה וארי כנגד האישה המסתורית.

http://www.youtube.com/watch?v=1AIJGVcxXuU&feature=related

המערכות בקרב במחתרת נגד הממלכה היא:

וויליאם+דנה+ארי VS האישה המסתורית
שי+מאור VS פיין
קלארה+נוי VS קלוני

בינתיים עמית בדרך לשר הכלכלה, ברוק, ואסף היה בדרכו למלך איצ'י.

בינתיים קלארה ונוי עדיין באותו מצב, נוי יורה לכל עבר לייזרים וקלארה מנסה לעזור לה למצוא את שר הצבא, קלוני.
קלוני כל פעם הגביר מהירות וזה ניהיה יותר קשה לקלארה ולנוי.

בינתיים פיין ירה זרועות מהזפת בקירות ובתקרה, שי הצליח להתגונן בזכות הגזעים העבים שהצמיח ומאור ניהיה מהיר כמהירות הקול, זה היה ה"דארקדיד" שלו, ה"דארקדיד" שלו הוא "ספידבלאד(speedblade)".
בזכות המהירות של מאור מאור התחמק מהזרועות, אך שי ומאור לא ידעו איך לתקוף את פיין.

קלארה התעייפה ואמרה:"דארקדיד!!!"

נוי: "מה כבר עכשיו?!"

קלארה: "אין דרך אחרת, אני חושבת שהוא מזלזל בנו, בואי נסיים אותו מהר!".

נוי הסכימה וגם היא הפעילה את ה"דארקדיד" שלה.
פתאום נוי וקלארה זהרו, האור היה בצבע לבן וכל החדר היה באור לבן וחוץ מלבן לא ראו כלום, קלוני נעצר וחיכה עד שהאור יעלם ורצה להיות מוכן למהלך הראשון שלהן.

הקרב של שי ומאור בפיין בשיא, שלארה ונוי הפעילו את ה"דארקדיד" שלהן לפני קלוני, הקרב של האישה המסתורית בוויליאם, דנה וארי מתחיל, עמית בדרך ושר הכלכלה ברוק ואסף בדרכו למלך איצ'י.
עכשיו אתם בטח שואלים איך כל זה קשור להתקפה של העם הסגול בוויקטוריה אי-סלאנד, חכו ותראו.

קדימה בבקשה דגובות!
בזבזתי על זה זמן מלהתחיל אנימציה עם הנשק החדש שלי XD
בבקשה תגובות! :)

קיסינג'ר
07/01/12, 16:07
עמית הפעם התעלת על עצמך ;)
וכל האפקטים של המוזיקה!! ממש נהנתי!
אני מתכוון להכין מוד במיוחד בשבילך לסיפורים, שתוכל לשים שיר ברקע בקטן כזה, והם יופעלו ויכובו בהתאם לפרק שאתה קורא. יפה מאוד!

TheBattleLord
07/01/12, 16:09
נו עמית למה אתה חייב למתוח אותנו בסוף כל פרק ולמרוח את הקרבות
ועוד דבר בשורה האחרונה תשנה את זה לתגובות לא תדובות

amitlevy14
07/01/12, 16:51
עמית הפעם התעלת על עצמך ;)
וכל האפקטים של המוזיקה!! ממש נהנתי!
אני מתכוון להכין מוד במיוחד בשבילך לסיפורים, שתוכל לשים שיר ברקע בקטן כזה, והם יופעלו ויכובו בהתאם לפרק שאתה קורא. יפה מאוד!

תודה רבה!
רק תדבר איתי בפרטי כדי שאני ידע איך לעשות את זה xd

נו עמית למה אתה חייב למתוח אותנו בסוף כל פרק ולמרוח את הקרבות
ועוד דבר בשורה האחרונה תשנה את זה לתגובות לא תדובות

חחח למה שאני לא ימתח? Xd
וכן נכון שאני קצת מרחתי את הקרבות אבל בפרק הבא אני ינסה לסיים אחת-שניים xd
ותיקנתי, זה היה כתיבה מהירה xd

תודה רבה על התגובות!

עוד? :)

amitlevy14
08/01/12, 17:40
הקפצה, בבקשה מי שקרא שיגיב! :)

Gokudera_Hayato
09/01/12, 13:42
אחלה של פרק!!!
רק אתה אומר יותר מדיי פעמים בינתיים ואתה גם חזרת על מה שאמרת בהתחלה ששי הבין שפאין עשה משהו למאור וזה נראה קצת מוזר xd
בכל מקרה 9/10 (חייבים להיות קצת בונים לא? Xd)

amitlevy14
09/01/12, 13:44
אחלה של פרק!!!
רק אתה אומר יותר מדיי פעמים בינתיים ואתה גם חזרת על מה שאמרת בהתחלה ששי הבין שפאין עשה משהו למאור וזה נראה קצת מוזר xd
בכל מקרה 9/10 (חייבים להיות קצת בונים לא? Xd)

חחחח כן שמתי לב לזה xd
חחחח באמת תגובה בונה xd
תודה :)
עוד? :)

gregory
09/01/12, 14:27
היו לך יותר מעניינים

amitlevy14
09/01/12, 14:29
היו לך יותר מעניינים

חכה חכה...קודם רציתה אקשן xd
חחח אל תדאג יהיו פי-10 יותר מעניינים במיוחד שלדעתי הפרק הבא יהיה ממש טוב :)

gregory
09/01/12, 14:31
כע0.0
מתי תגיד את השם של tb שלי?

amitlevy14
09/01/12, 15:11
כע0.0
מתי תגיד את השם של tb שלי?

מתי שיהיה צורך...עכשיו זה בכלל לא הזמן 0_0