PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרסום ששת האלים-פרק 16

amitlevy14
01/01/12, 12:52
*מעכשיו כל פעם שיש ספוילר זה אומר שיש מנגינה שאותם תשמעו בזמן הקריאה,ואם יש ספוילר חדש והמנגינה הקודמת לא הסתיימה אז תעצרו את הקודמת ותתחילו את החדשה, אתם לא חייבים לשמוע אבל מומלץ :)

פרק 16- נקמת הורים

http://www.youtube.com/watch?v=D1hG-9jay7o&feature=endscreen&NR=1

כשהמחתרת נכנסה לארמון הם התחלקו לקבוצות, כל קבוצה הייתה צריכה להרוג אחד מאנשי הממלכה, מארבעת אנשי הממשלה:

המלך "איצ'י"<-VS->אסף וויליאם

שר הצבא "קלוני"<-VS->קלארה ונוי

שר הכלכלה "ברוק"<-VS-> עמית

שר האוצר "פיין"<-VS-> שי ומאור

צבא השלידים<-VS->דנה וארי
(לידע כללי, שלושת השרים והמלך היו עם צבע עור סגול, כמו האלה שתקפו את וויקטוריה אי-סלאנד).

כל קבוצה הלכה לכיוון של כל אחד מהשרים, חוץ מאסך וויליאם שהלכו למך עצמו.
כל אחד מהמחתרת רצה לנקום את נקמת הורם, חוץ מוויליאם, דנה וארי.
כשהמחתרת נכנסה לשער הארמון כמה חיילים נכנסו לארמון והודיעו את מה שקרה לשרים ולמלך, הם התכוננו לקרב נגד המחתרת.
לכל שר היה חדר משלו, למלך היה את החדר הראשי ההכי גדול מכל חדרי הארמון.
כששי ומאור נכנסו לתוך החדר של שר האוצר, שי ומאור אמרו לו ביחד:"אתה הרגת את ההורים שלנו, הרסתה את העיר ואת כל מה שהיה לנו, לעולם לא נסלח לך!"
http://www.youtube.com/watch?v=D0N1zPnjy9Q&feature=related

הקרב הראשון מתחיל, שי שולף את החרב שלו ובה לעבר פיין.

שי:"אהההה!!!"

שי מניף את חרבו לעבר פיין, פיין עוצר את המכה עם החרב שלו, מאור בה מהצד השני ומניף את חרבו, לפיין לא היה מה לעשות.
מרוב שפיין לא ידע מה לעשות הוא אמר:"מייפלפוואר!".
שי ומאור בהתחלה לא הבינו מה הוא אמר אבל הם שנייה לאחר מכן הם זכרו שזה ה"דארקדיד" רק בעולם שוויליאם,דנה וארי באו, בנוסף הם הבינו שהוא בה מהעולם של וויליאם, דנה וארי.
מאור הצליח לחתוך עם חרבו את פיין בדיוק שנייה לפני שהוא אמר "מייפלפוואר".
אך בדיוק פיין פתאום נזל, החלק שנזל שינה את צבעו לשחור.
בסוף כל הגוף של פיין נזל, פיין הלך כ-5 מטרים משי וממאור ואמר:"למייפלפוואר הזה קוראים "BlackLiquid(נוזלשחור)", אתם עכשיו בטח שואלים מה זה מייפלפוואר, אז מייפלפוואר זה...".
בדיוק שי ומאור קטעו אותו וענו לו:"כן אנחנו יודעים...זה כמו "דארקדיד" רק בעולם שלכם", פיין הופתע.
פיין שאל מאיפה הם יודעים, הם ענו לו שיש שלושה מהעולם שלכם שעוזרים לנו להרוג אתכם.
פיין לא הבין איך הגיעו עוד שלושה מהעולם שלו...הוא חשש שמשהו קרה בעולם שלו, עולם המייפל.
מאור ושי החלו לרוץ מכיוונים שונים לעבר פיין, פיין פתאום שלך שני זרמים של נפט לפיהם של שי ומאור, שי ומאור התחמקו מהזרמים ודקרו אותו עם החרבות.
הזפת תיפסה על החרבות ושברה להם אותם.
פיין התפצל לכמה חלקים, פיין שלח שני חלקים לעבר שי ומאור.
שי ומאור לא ידעו מה לעשות, הם פגעו בו כבר וזה לא הוזיז לו.

http://www.youtube.com/watch?v=dZqqJZG73gs&feature=related

בינתיים נוי וקלארה רצו בדרכם לשר הצבא, קלוני, כשהגיעו הם ראו אותו, נוי שלפה את התותח שלה, קלארה שלפה את החרב שלה, קלארה רצה לעבר קלוני ובו זמנית נוי קפצה קפיצה גבוהה וירתה מהתותח לייזר כחול בהיר.
קלארה הצליחה לפגועה בו עם הסכין, כשהלייזר הגיעה לקלוני קלארה קפצה החורה ולקחה איתה את הסכין, כשהלייזר נעלם הן לא ראו אותו.
קלוני שלף את החרב שלו והניף אותו לעבר קלארה, נוי ירתה בזמן שהייתה באוויר עוד לייזר לעבר קלוני, קלוני ברח גם משם.
נוי ירתה לייזר לכל מקום, גם אחרי שנחתה על הרצפה, היא ירתה לעבר כל מקום שהופיעה קלוני, קלוני היה מהיר ביותר!
בזמן הזה קלארה הייתה צמודה לנוי וניסתה לעזור לה למצוא את קלוני כשהופיעה.

בינתיים שי ומאור מנסים לפגועה בפיין בזמן שהם תוקפים את הנוזל (נפט) עם החרב אך זה אינו השפיעה על פיין.
שי התעייף והתרגז בכך שלא מצליח לפגועה בו, הוא רצה לחסל אותו מהר ולנקום את נקמת הוריו, שי הניף את חרבו לכיוון מעלה, ומצעק:"דארקדיד!!!".
מאור הופתע ואמר בו זמנית:"לא שי! לא עכשיו!".
פיין הופתע גם כן, כששי צעק פתאום כל החדר כוסה באור לבן.
בזמן שכל החדר כוסה באור לבן פיין הצמיד את כל הנוזלים יחד ונכנס לתוך הפה של מאור.
כשהאור הלבן נעלם, החרב של שי נעלמה, לשי לא השתנה שום דבר, שי הסתכל לכל פינה בחדר ולא ראה את פיין, פיין שאל את מאור איפה פיין.
מאור אמר:"בוא נמשיך".
שי לא הבין ממש, להמשיך בקרב עם פיים, או להמשיך בדרכם לעזור לאחד מהמחתרת, שי ניהיה מבולבל.
פתאום מאור בה לעבר שי עם החרב שלו, שי לא הבין לרגע מה מאור עושה.
מאור הניף את חרבו לעבר שי.

קלארה ונוי נשארו באותו מצב, נוי המשיכה לירות בקלוני וקלארה עזרה לה למצוא את קלוני.

בינתיים דנה וארי המשיכו לתקוף את צבא השלידים.
דנה וארי נלחמו בכל מיני מקומות בארמון.
במשך הזמן שדנה וארי נלחמו, כל הזמן התכלה אלייהם מלמעלה בזמן שהייתה באוויר.
http://up353.siz.co.il/up3/lnmmwgzmyzzh.png (http://www.siz.co.il/)
{אני יודע שיש פקשוש בגלל הכפפה בצד שמאל אבל תתעלמו מזה.}

לאחר כמה דקות שארי ודנה לא ראו שום שלד להרוג, היא באה לקראתם בלי ששמו לב והניפה את הגרזן לעבר צווארה של ארי.

__________________________________________________ __________________________________

יש גם סקר למעלה אז בבקשה להצביע :)
וכמובן בנוסף תגובות ;)

Monkey D. Luffy
01/01/12, 13:03
יפהה מאודד!!!

מחכה לפרק הבא..

TheBattleLord
01/01/12, 13:04
ממש מעניין
אני מחכה כבר לפרק הבא

ושוב הייתה לך טעות עם שמות הפעם פה

קלארה הצליחה לפגועה בו עם הסכין, כשהלייזר הגיעה לקלוני קלארה קפצה החורה ולקחה איתה את הסכין, כשהלייזר נעלם הן לא ראו אותו.
קלוני שלף את החרב שלו והניף אותו לעבר קלארה, נוי ירתה בזמן שהייתה באוויר עוד לייזר לעבר קליין, קליין ברח גם משם.
נוי ירתה לייזר לכל מקום, גם אחרי שנחתה על הרצפה, היא ירתה לעבר כל מקום שהופיעה קלוני, קלוני היה מהיר ביותר!
בזמן הזה קלארה הייתה צמודה לנוי וניסתה לעזור לה למצוא את קלוני כשהופיעה.
רשמתה קליין למרות שלפני כמה שורות רשמתה קלוני וגם אחרי זה רשמתה קלוני -_-

Ryan
01/01/12, 13:06
נראלי אני אתחיל לקרוא את הכל מההתחלה מאוד מענין !

amitlevy14
01/01/12, 13:12
ממש מעניין
אני מחכה כבר לפרק הבא

ושוב הייתה לך טעות עם שמות הפעם פה

רשמתה קליין למרות שלפני כמה שורות רשמתה קלוני וגם אחרי זה רשמתה קלוני -_-

חשבתי שכתבתי קלוני xd
אני תיקנתי אחרי שכתבתי הכל שמחקתי את כל הקליין ורשמתי קלוני.....כשמדברים על שמות באמת יש לי בעייה של זיכרון כשזה על שמות :/
אני יתקן...תודה לפחות על התיקון :)

יאללה עוד :)

amitlevy14
02/01/12, 13:56
הקפצה :)

דרך אגב את הפרק הבא אני יפרסם ביום שבת (רוב הסיכויים) :)