PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרסום עשר החפצים-פרק 3-שעת סיפור

Benatar
10/10/13, 13:23
אני חושב שאני אעשה 2 פרקים ביום,וביום שלישי פרק אחד.

זאת הייתה מרגרט.בצורת הלטאה.
"או,שלום,מקססססססי." היא אמרה בקול הנחש שלה.
"מקסי,לא!!" צעקה דיאנה.
"אני מרגישה...אני מרגישה שהיא לא בת אדם..."
"ואת צודקת,ילדה קטנה..." לחשה מרגרט.
חיפשתי את הפנקס,וראיתי שהוא על השולחן.אין סיכוי שאני אגיע אליו בזמן.
"מחפש את הפנקס הקטן שלך,נכ..." באמצע המשפט להב סגול זוהר דקר אותה בבטן.הפרצוף שלה נהיה פתאום חסר הבעה.דם סגול יצא לה מהבטן.
הלהב חזור אחורה ומרגרט נפלה.מאחוריה ראיתי מישהו גבוה,בערך בן 21,עם שיער שחור ארוך ובגדים ארוכים שחורים לגמרי עם חגורה עם תאים.העיניים שלו היו חומות.הוא החזיק ביד שלו חרב סגולה זוהרת והוא חייך.
"אני שונא אותם." הוא אמר בקול עמוק.
"מ..מי אתה?" שאלתי. "למה החרב שלך זוהרת?..."
"אני טריסטן.תן לי לנחש.יש לך את הפנקס." הוא אמר.
"א..אין לי מושג על מה אתה מדבר." אמרתי.
"הפנקס על השולחן.לא משנה.קח אותו ובוא מהר.היא עומדת להתעורר בקרוב.היא לא יכולה למות.
"אבל מה עם דיאנה?מרגרט תהרוג אותה..."
הסתכלתי על דיאנה וראיתי שהיא מתחבאת מאחורי הכיסא.
"אוקיי,אוקיי.היא יכולה לבוא.ואיך קראת לסרפנט הזה?מרגרט?מוזר."
הוא שלף אבן אדומה מהחגורה והרים אותה למעלה.האבן התחילה לזהור באדום,והוא יצא החוצה. "בואו." הוא אמר.לקחתי את הפנקס ואני ודיאנה יצאנו.
"חכו רגע..." הוא אמר ופוניקס נחת מהשמיים.
"אל תדאגו,האש לא תעשה לכם כלום." הוא אמר ועלה על הפוניקס.
עזרתי לדיאנה לעלות ועליתי.הפוניקס המריא. "זה מסוכן להיות שם,למטה." טריסטן אמר.
"אוקיי,מישהו יכול להסביר לי בדיוק מה הולך פה?!" דיאנה צעקה.
סיפרתי לה מה קרה,מאז שקיבלתי את החבילה ועד עכשיו.
"אבל איך ידעת שזה לא בן אדם?" אמרתי.
"אני לא יודעת...פשוט הרגשתי את זה..."
"אוקיי,אני מניח שאתם רוצים הסברים.שלום.אני טריסטן.אני בן 19,ואני צייד מתחיל."
"צייד...מה?" דיאנה שאלה.
"צייד סרפנטים.הנחשים האלה.אי אפשר להרוג אותם,אבל אפשר לשתק אותם לזמן בטוח עם החרב שלי."
"רגע!אבל לא הספקתי לקחת שום דבר!לאן אנחנו בכלל טסים?!" דיאנה צעקה.
"למקום בטוח.שם נסביר לכם הכל." מאז אף אחד לא דיבר למשך כל הטיסה.
להמשך שאר הטיסה הוצאתי את פיקסל וליטפתי אותו.
נחתנו אחרי כמה שעות,ב...טוב,שום מקום.רק דשא למרחק של קילומטרים,ועץ אחד לידנו.
טריסטן התיישב ליד העץ וקרא לנו.התיישבנו לידו,והוא הוציא משהו מהחגורה.זה היה כדור טניס.
"תנו לי לספר הכל מההתחלה.לפני המון זמן,היו שלושה אחים.אייס,לופי [וואן פיס ;)] וגרין.כל אחד מהם שלט ביבשת אחרת בעולם העתיק.
העולם העתיק זה מימד אחר,לשם הולכים האנשים שמתים.בקיצור,יום אחד,גרין החליט לשלוח את הצבא שלו להשתלט על היבשות של לופי ואייס.
כמובן שהצבא של גרין הובס,אבל זאת הייתה רק הסחת דעת.בזמן שלופי ואייס היו עסוקים ובמלחמה,גרין הלך למרכז היבשות,למקום שאף אחד לא הגיע.
אומרים שהוא השיג שם כוח בלתי ניתן לתיאור.הוא קרא לשני אחיו לשיחת פיוס,אבל בעצם זאת הייתה מלכודת.הוא כלא אותם והשתלט על היבשות.
לופי ואייס איחדו כוחות כדי לברוח,אבל היה מאוחר מידי.גרין שלט כבר בכל היבשות.בקרב אדיר בניהם,שבסופו גרין הפסיד.עם קצת כוח נשאר,
הוא הקריב את עצמו ליצירת יצורים נוראיים,סרפנטים.כדי למנוע את האפשרות להחיאה שלו,שני האחים הכינו 10 חפצים רבי עוצמה,
שרק איתם גרין יוכל לחזור לחיים,וכל אחד הוריש חמש לילדים שלו ושלח אותם למימד הזה.החפצים הועברו מאב לבן במשך דורות,ועם הזמן החפצים שינו צורה
כדי להתאים אותם לתקופה שבם בהם נמצאו.למשל,הפנקס שלך,שהיה במקור מגילה,הפך עם הזמן לספר,ואז לבד לציור,ולבסוף לפנקס שלך.
בשנים האחרונות הסרפנטים התחילו להסתנן לעולם הזה,אני מניח שבשביל להחיות את גרין.בקיצור,לי,לך ולעוד 8 אנשים יש את החפצים האלה."
"רגע,לך יש?מה שלך?" שאלתי.
"טוב,זה הכדור טניס הזה.אני לא יודע מה הוא עושה,אבל אני אגלה בהמשך.עכשיו,בואו נגיע לעניינים." הוא שם יד על העץ ודלת נפתחה.
"טוב,הי."

Aang
10/10/13, 14:22
אתה רץ וכותב פרקים בלי הכרה. אם תעצור לרגע, תוכל לכתוב את הסיפור בצורה טובה יותר וארוכה יותר.

שוב, יש לי הרגשה שאתה רץ התגובות. איש מסתורי בא ומבי פיניקס. הם עולים עליו בלי למצמץ. וכן הלאה וכן הלאה. מקס מוצג כ מוחלט.

אגב, אתה מתכנן סיפור אהבה?