PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרסום שילד - פרק 12

נארוטו
19/03/13, 03:47
12
שילד

"למה להילחם שילד? אנחנו מוגנים!" אמר לי הרולד. "צודק. אבל ליתר ביטחון אני אצא ואגמור אותו!" אמרתי.
"מכה כפולה!" ושיספתי אותו עם החרב פעמיים.
"רואה? נ-גמר." אמרתי להרולד. "אהה שילד.. מאחורך!!!"
צעק לוקאס ואחריו אני: "מה?!" אתם בטח רוצים לדעת למה או שאתם יודעים כי זה שקוף. המפלצת קמה בלי פגע!!
"טוב אני בא לעזור!" אמר לוקאס. "עושים את מה שלמדנו היום?" שאל אותי לוקאס. "ברור! זה מצב חירום!"
"מערבולת שלב שתיים!" והתחלנו להסתובב במהירות עצומה כך שכל מה שהיה קרוב אלינו החרב פגעה בו בצורה קשה. "עכשיו!" צעקנו יחדיו ופגענו בעין של הטרול. "אהה!!" הוא צרח מכאבים. "זה הזמן שלנו!" אמרתי ורצנו למגן. "יאללה היינו פה!" ורצנו בחזרה לביה"ס. "זה יעקב אותו אך לא לזמן רב." לפתע שמענו שאגות כמו של הטרול. הסתכלנו אחורה וראינו צבא שלם של טרולים מאחורינו. הם רצן במהירות מטורפת. "מהירות כפולה!" אמר הרולד והפעיל את הקסם. רצנו בטירוף לביה"ס וכשהגענו דפקנו ספרינט לחדר המנהל. כשהגענו לשם אמר לוקאס זמן שהוא מתנשף: "קודרה! יש פה צבא של טרולים שמנסה לרמוס את בית הספר! בבקשה עזור לנו!" "ואיך לעזאזל עשיתם את זה?!" הוא צרח. "כשאספנו כסף, אז ניסינו לעשות איתם מסחר. כשהוא התבצע, הם החליטו ש"רימינו" אותם ומהשוק עד לכאן הם רודפים אחרינו!" אמר לוקאס. "סחתין אחי." שמעתי את הרולד לוחש לו. "טוב אני אסיים את זה כאן ועכשיו." אמר קודרה בזמן שאנו יוצאים איתו מהיציאה הראשית של הבית ספר. הוא הוציא מטה ואמר: "קונקרה קופרטה כרדוס!" והם נעלמו. "טוב עכשיו הבעיה נפטרה אז לכו לחדרים לישון. אני מעריך את הרצון הטוב שלכם אבל אני עכשיו מפסיק את הפרויקט הזה!" אמר קודרה.
"רגע ממתי אתה קוסם?" שאל אותו הרולד. "אני גם קשת, גם קוסם וגם לוחם. אני לימדתי את המורים שלכם!" הוא אמר.
"טוב אנחנו הולכים לחדר." אמרנו ביחד. "לילה טוב" אמר לנו קודרה. כשהגענו אמר הרולד: "חכו שנייה, אני מכיר את הכישוף שהוא עשה! למרות שזה שנה ד', אני מכיר אותו אבל לא יודע איך לעשות אותו. הוא עשה כישוף של רואה ואינו נראה!" "מה?!" אמרתי ביחד עם לוקאס. "טוב אני הולך לעקוב אחריו!" אמר הרולד.
-הרולד-
"אני אנסה לעשות את הכישוף הזה." אמרתי. " קונקרה קופרטה כרדוס!" "איפה אתה?" שאל אותי שילד. "הצלחתי! אני אהיה שנה הבאה בקוסמים מחוננים! חכו לי פה." אמרתי להם. יצאתי למסדרון וראיתי את קודרה הולך לעבר איפה שהם היו. עקבתי אחריו. כשהוא נעצר אז אני נעצרתי אחריו ושמעתי אותו אומר: "איך הם הגיעו אליכם?" "הם נ לתוך המערה. שמרנו עליה כמו שביקשת." אמר אחד מהם. "טוב. תודה. אני פשוט לא אאפשר להם לצאת מתחום בית ספר."
"טוב מאוד. אני מקווה ששמרת את מה שביקשנו נכון?"
"כן, התליון שמור אצלי טוב מאוד. אף אחד לא ידע שאנו קורבי משפחה אחי!" אמר לו קודרה. "אתה בן דוד שלי עם אתה לא זוכר!" אמר לו הטרול. "בקיצור, אף אחד לא יגלה ששם המשפחה האמיתי של הוא: נמסיס. לא סיילס כמו שכתוב בתליון שבשוק. מחר אני הולך לבדוק עם הוא נמכר. "סבבה!" אמר הטרול. "אבל נראה לי שיש מישהו שדווקא כן יודע מי אני.." אמר קודרה. "מי?" שאל אותו הטרול. "אברקסמס טורליקץ!" ופתאום שניהם התסכלו אלי. ככה לפחות חשבתי. "מהירות כפולה!" אמרתי והתחלתי לרוץ. פתאום קודרה תפס אותי ואמר: "לא כל כך מהר חמוד שלי!" "מה נעשה איתו?" שאל הטרול. "כישוף שיכחה. אבל שלא יזכור כלום מאז שהוא בא לפה. אפילו לא את חבריו ויותר חשוב: את מסעותיו במערה!"

Darkness
19/03/13, 05:30
מעולה!
אני התמכרתי לשילד חודש אחרי שכתבת את הפרקים האחרים, ואני תומך ברעיון שלך להוצאה לאור!

נארוטו
19/03/13, 05:43
תודה!

Slime
20/03/13, 06:08
מעולה!
אני התמכרתי לשילד חודש אחרי שכתבת את הפרקים האחרים, ואני תומך ברעיון שלך להוצאה לאור!

אני לא חושב שצריך להוציא לאור, זה יותר סיפור מאשר ספר (אחרי הכול זה עמוד לפרק) עדיין, הסיפור מצוין:)

נארוטו
23/03/13, 05:56
אני מצטער על אי-הוצאת הפרקים. הסיבה היא שאני לא בבית אני אצל אבא שלי כי ההורים שלי גרושים והקובץ וורד לא נמצא פה. אחרי ליל הסדר אני אוציא כל יום שתי פרקים. אני מבטיח!

נארוטו
27/03/13, 17:36
אני מצטער על אי-הוצאת הפרקים. הסיבה היא שאני לא בבית אני אצל אבא שלי כי ההורים שלי גרושים והקובץ וורד לא נמצא פה. אחרי ליל הסדר אני אוציא כל יום שתי פרקים. אני מבטיח!

מחר אני מוציא שתי פרקים או אפילו שלושה ואם יהיה לי עוד זמן, אז ארבעה.