PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרסום שילד - פרק 8

נארוטו
11/02/13, 18:20
טוב זה פרק דיי ארוך ואני מקווה שהוא ישאיר אותכם במתח... *תקראו הכול גם אם יש פלאשבקים שכבר היו*

8
לוקאס

"הצילו!!!" צעקתי. "אף אחד לא ישמע אותך, אז אין טעם!" אמר לי קול. "למה חטפתם אותי?" שאלתי. "אתה כל-כך רוצה לדעת? טוב. אנחנו רוצים כסף ואנחנו יודעים שעל הכיס שלך אין הרבה, אז אנחנו נבקש כופר עליך מהמלך! ודרך אגב, איך ידעת שאנחנו שניים?" הוא שאל. "כי שמעתי אתכם ששמתם לי את השק על הראש! ורק שתדעו זה תיזמון גרוע ביותר כי אתמול גורשתי מהארמון!" אמרתי לו. זה בטוח יגרום לו לשחרר אותי. "טוב, אם אתה כבר פה אז תחשוב: גם אם גורשת מהבית שלך, איזה אבא לא ירצה להציל את ההבן שלו? במיוחד אם הוא יכול לעשות כל מה שיבקשו ממנו?" הוא אמר. "צודק. רק יש לי שאלה :איפה האיש השני?" שאלתי אותו. "אהה זה סיפור ארוך..."
-לפני חצי שעה-
"הצילו!! הצילו!!" צעק לוקאס. "טוב מה נעשה עכשיו?" אמר גורדן. "לא יודע." אמר גורדון. "יש לי רעיון: אני אדקור את עצמי ואעשה שביל של דם כדי שהחברים שלו יחשבו שיורד לו דם והוא הלך לבור!" הציע גורדן. "איזה בור?" שאל גורדון. "הבור הקרוב לפה. אחרי שאסיים אני אצטרך אליך. לך למחסן הנטוש." אמר גורדן. "טוב!" אמר גורדון. גורדן הוציא סכין ודקר את עצמו. "אהה!! החור יותר מדי גדול!!" אני חייב ללכת לאטום אותו במשהו!" הוא אמר. הוא רץ אל הבור כ-30 שעה וכיסה את החור בחול. "זהו! זה יחסום את זה!" אמר גורדן והלך להתחבא. " גורדן שמע פתאום צעדים. "הוא כנראה בתוך הבור הזה!" אמר הרולד. "טוב בוא ניכנס." אמר שילד. "רגע!" הרולד לקח אבן וזרק אותה לבור. בערך 5 שניות עברו והם שמעו את האבן נוגעת במים. "טוב דבר ראשון זה לא עמוק ודבר שני זה מים: יאללה!" אמר הרולד. "לא. אני אקפוץ קודם." אמר שילד והוא קפץ ונפל על הרגל שלו, לא על כף הרגל. "אאאאאווווווו" הוא צרח. "נפלתי על הרגל!" "אתה בסדר?" שאל הרולד. "כ.... לא!!"
"טוב אל תהיה עצבני כל-כך, אני אלך לקרוא לקודרה!" אמר הרולד. "לאאא!! קודרה על בטוח ישאל אותנו למה היינו פה, ותזכור שאני גרוע בלשקר. אז לא. אה ונראה לי ששברתי את הרגל." שילד ניסה להזיז את הרגל שלו.. "אייייייייייייי!! זה כואב!!" הוא צעק. "טוב תנסה לקום." אמר הרולד. שילד ניסה לקום ו.."אחחחחחחחחחחחחחח!!!!" הוא צווח מכאבים. זה כנראה מאוד כאב לו. "אז מה נעשה?" הרולד שאל.
"רק האל יודע..." אמר שילד. "טוב תחזיק בי חזק." המשיך הרולד, "חוזק כפול!" והוא שלף את שילד החוצה. "טוב נלך לבית הספר-" "אהמ אהמ" "כשאני סוחב אותך ונחזור לפה לחפש את הנ-לוקאס! טוב, נמאס לי! אני קורא לו אדי!" אמר הרולד. "מה? זה אפילו לא השם שלו!" אמר שילד. "קיצור לאדוארד." אמר הרולד. "טוב בוא נזוז מפה מהר לפני שהשפעת הקסם שלי תפוג. היינו פה?" שאל הרולד את שילד. "היינו פה." ענה שילד. הם הלכו ואחריהם יצא גורדן מן המחבוא. הוא רץ אל המחסן.
-עכשיו-
"ואז הוא אמר לי ש-" הוא קטע את גורדון. "תקשיב! קרה משהו הרבה יותר טוב משציפינו! הרבחנו מלא זמן! אחד שקוראים לו.. שילד? קפץ לתוך הבור ושבר את הרגל!" אמר גורדן. "מצויין!" אמר גורדון. "מה? שילד שבר את הרגל?! תנו לי לצאת מפה מהר!!" אמרתי. "למה לנו?" שאל אותי אחד מהם. "כי הוא חבר ממש טוב שלי!" אמרתי להם. "יחסית לזה שהוא מכיר אותך רק יום? נההה לא נראה לי..." אמר זה ששמר עלי. "תקשיב לי ותקשיב לי טוב יא *מניאק, תשחרר אותי מפה מהר לפני שאני מתחיל להתפרע! ותאמין שאתה לא רוצה לדעת מה זה שאני מתפרע!" אמרתי. "שקט ברחש!" אמר השני שנכנס הרגע. "לך אין זכות דיבור עכשיו.."
-בביה"ס-
"תקשיב, תעשה את הקסם שלך ותלך למצוא אותו, טוב?" אמר שילד להרולד. "טוב." אמר הרולד. כשהוא יצא שילד הגיע בהתאמצות רבה אל תיקו והוציא משם תליון. "זה מה שרציתי להגיד להרולד ששכחתי ביום ההוא שלוקאס ברח. אבל כנראה שלא היה לי מספיק אומץ.." אמר לעצמו שילד. על התליון הייתה תמונה של ההורים של שילד. כך לפחות הוא חשב. אבל העובדה שהוא מצא את זה בשרידיי ביתו השרוף בקיץ שעבר, מעידה על כך..

*מניאק - אני מצטער על המילה הגסה אבל בכל סיפור טוב צריך קצת אקשן.

תאריך יציאת הפרק הבא הוא משוער ולא מדוייק.

RoNeNz
15/02/13, 15:28
המשך כך
ותנסה להוציא כל פרק באורך הזה, זה לא קצר ולא ארוך