PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרסום שילד - פרק 3

נארוטו
05/02/13, 17:51
תוכן עניינים

פרק 1-http://www.icydier.co.il/showthread.php/20168-%D7%A9%D7%99%D7%9C%D7%93-%D7%A4%D7%A8%D7%A7-1
פרק 2 - http://www.icydier.co.il/showthread.php/20187-%D7%A9%D7%99%D7%9C%D7%93-%D7%A4%D7%A8%D7%A7-2
3
שילד

הנרי ברח. הכול באשמתי. "אנחנו חייבים למצוא אותו."
"אבל שילד! עכשיו כבר 19:30! אתה זוכר שב-21:30 זה כיבוי אורות!" הזכיר לי הרולד.
"אני יודע. אתה לא חושב ששעתיים יספיקו?" שאלתי.
"אני חושב שכן אבל ככל שאנחנו מדברים ככה הוא מתרחק יותר!" אמר הרולד ופתחנו בריצה. יצאנו מהמסדרון של החדרים למסדרון הראשי. "הנה הדלת!" אמרתי לו. כשהרחקנו כבר 60 מטר בערך מהביה"ס הרולד פתאום צעק: "מהירות כפולה!" כשהמטה שלו בידו. המטה שלו התחיל פתאום לזהור. זה היה מוזר אבל הרגשתי יותר מהיר. "אתה בסדר?" שאלתי תוך כדי ריצה. היינו בשדות. איך הנרי רץ כל כך מהר? "זה בסך הכול אחד מהקסמים שלמדנו שנה שעברה. הקסם הכי בסיסי שיש!" הוא אמר. "טוב..." אמרתי. הוא הרבה יותר מוזר משחשבתי. "טוב תעצור שנייה." אמר הרולד בהתנשפות. "אני כבר לא רואה את הביה"ס." "לא למדתם איזה כישוף 'אברה קדברה בילי בום הראה לי את הדרך למקום!' " אמרתי בלעג.
"חה חה חה. אבל רק שתידע: זה כישוף של שנה גימל!"
"יופי באמת, איך נמצא אותו." שאלתי. "יש לנו מזל! בדיוק היום למדתי כישוף שבו אתה אומר שם של אדם וזה מראה לך איפה הוא!" הוא אמר. יותר נכון צירוף מקרים לדעתי. "סוטו לה הנרי!" הוא אמר. מטריד. מטריד מאוד. קסס קסס. "מה זה היה?" שאלתי. הוא לא ענה. קסס קסס קסס. כאילו מישהו הולך שם. קסס קסס. פתאום דרכה רגל לא אנושית על הצמחים. "מפלצת!!" צרחתי. הוצאתי את החרב מהחגורה.
"מכה כפולה!" אמרתי ושיספתי את המפלצת בשתי מכות. "הנה! הוא נמצא במערה שנמצאת כקילומטר מאיתנו!" הרולד אמר. "אתה בכלל שמת לב שהייתה פה מפלצת ושהרגתי אותה בשתי מכות?" שאלתי. "לא! זה קסם חדש בשבילי והוא גם די מסובך. כשעשיתי אותו הייתי.. איך אני אגיד אתה זה.. בעולם משלי!"
אמר הרולד. "אהה, הבנתי. טוב אז דופקים ספרינט?" שאלתי.
"רגע, אני אפעיל את הקסם שלי שוב. אם לוקח לנו לרוץ קילומטר 5 דקות אז יקח לנו עכשיו 2 וחצי כדי שהוא לא יתרחק. מהירות כפולה!" רצנו. כפי שהרולד אמר הגענו תוך 2 וחצי דקות של ריצה. הוא היה שם. הוא בכה.
"הנרי... מה שמעת ממה שדיברנו?" שאלתי. "אהה הכול בערך. אם זה נחשב מאז שאמרת ששום דבר לא יפריד בינכם!" הוא אמר.
"מה, נפגעת?" שאלתי. "כן! כנראה שאתה פנוי למקום אחד בשביל חבר!" הוא אמר בבכי. "אוף גם אתה! גם להרולד אמרתי: ' לי יש כמה מקומות לחברים. אפילו מוקמות בלתי ניתנים לספירה. העיקר שהם יהיו נאמנים לי. אני יכול להיות חבר שלך וגם שלך." אמרתי לו בתקווה שזה ירגיע אותו. "איך רצת כל כך מהר?" שאל אותו הרולד. דווקא שאלה טובה. "היה לי הרבה זמן פנוי בארמון אז התאמנתי בריצה. זה הדבר שאני הכי טוב בו." אמר הנרי. קצת קשה להיות כל היום בארמון. בלי חברים. בלי מישהו. רק משרתים ואמא ואבא שעסוקים כל היום. אבל זה עדיף על בלי אמא ואבא בכלל. "אז זה נכון מה שהרולד קרא? אתה רוצה להפיל את אבא שלך?" שאלתי. "ממש לא! זה בטח הוא ששתל לי את זה. הוא ממילא לא רצה שאגיע לכאן." הוא אמר לנו. אויש. נו באמת הרולד. תראה מה עשית.
"אני ממש מצטער שחיטטתי לך בתיק. אני מאותו סיבה עשיתי את זה. אין לי אף אחד חוץ משילד וממך. אמא ואבא שלי נטשו אותי. לא נשאר לי אף אחד חוץ ממכם." אמר הרולד בחמימות.
"מאיתנו? ז'תומרת, גם ממני?" הנרי שאל. "ברור! הרי אתה בחדר שלנו ואתה גם חבר שלנו! אתה מצטרף לחבורה שלנו רשמית!" הכריז הרולד. שמחתי. עלה לי חיוך על הפנים. עד שהנרי התחיל לדבר: "שיט!! אתם יודעים מה השעה? 21:40!"
"איך? כשהגענו לפה היה בערך 19:50!" טוב משהו מוזר באזור הזה. מפלצות. השעון השתגע. "טוב בואו נזוז. מספיק הנרי יחטוף על היום הראשון שלו." אמרתי.
"רגע. מהירות כפולה!" הגענו תוך חמש דקות. זאת אומרת הנרי הגיע תוך שתי דקות. כשהגענו, קודרה עמד בכניסה לדלת. "נו, נו, נו. את מי אני פוגש ב22:00 בלילה? בטח הייתם עם הנרי גם, נכון?" הוא אמר. "כן אדוני." אני והרולד אמרנו ביחד. "יאללה, היידה היידה לחדר האוכל! כולם מחכים רק לכם!" הוא אמר. מוזר. למה דווקא לנו? הגענו לחדר האוכל ומצאנו שם את כולם. התיישבנו בשולחן עם הנרי. "יש לכם מושג מה הוא רוצה?" שאלתי. "לא." הם ענו ביחד.
"טוב, ילדים! בשביל היום הראשון ארגנתי לכם מסיבת פתיחת שנה! אז כל מי שאיחר לחדר שלו אחרי זמן כיבוי האורות, נוותר לו. המסיבה מתחילה בעשר וחצי כאן בחדר האוכל. עד אז אף אחד לא נכנס לכאן. מחר אין לימודים בגלל המסיבה. היא תיגמר ב-12 בלילה. ממחר זמני כיבוי האורות הם: שנה א'- 21:30, שנה ב'- 22:00, שנה ג'- 22:30, שנה ד'- 23:00. תהנו במסיבה!" אמר קודרה בשמחה. "שלוש קריעות הידד לקודרה," אמר אחד מהתלמידים בשנה ג' "כיפק, היי! כיפק, היי! כיפק, היי היי היי!" וכולם רצו לחדרים. "טוב.. זה היה מוזר." אמר הרולד. הלכנו לחדרים והתארגנו למסיבה. ב-22:25 פתאום הייתה דפיקות בדלת. "מי זה?" אמר הנרי. "אני!"
אמר האיש ונכנס. לא תאמינו אבל זה היה הנרי ה-II. ועוד בחדר שלנו!
"מה-מה-מה אתה עושה פה אבא?" שאל הנרי ה-III את הנרי ה-II.
"באתי לקחת אותך!" אמר הנרי ה-II.

מחר יפורסם הפרק הרביעי!

Benatar
05/02/13, 17:55
יצא לך אדיר :d

נארוטו
05/02/13, 17:57
תודה :)

Slime
05/02/13, 18:22
יצירה מעולה!!! אתה גאון כתיבה, אני לא יכול לחכות לפרק הבא.

נועם
05/02/13, 19:12
פשוט אדיור נאי לא יכול לחכות!

נארוטו
06/02/13, 14:25
אז עד 21:30 יוצא הפרק הרביעי!