PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרסום שילד - פרק 2

נארוטו
05/02/13, 15:31
תוכן עניינים

פרק 1 - http://www.icydier.co.il/showthread.php/20168-%D7%A9%D7%99%D7%9C%D7%93-%D7%A4%D7%A8%D7%A7-1?p=159285#post159285

2
הרולד

"מה?!" שילד ואני אמרנו ביחד, "שיורש הכתר המפונק והטחון יבקש עזרה מפשוטי עם כמונו?" הוספתי. אני יודע שזה קצת חוצפה, אבל קצת הומור לא יזיק?
"אויש נו, גם אתם!" התלונן הנרי. " אני לא אמרתי כלום. אבל מה 'גם אנחנו'?" אמר שילד.
"גם אתם חושבים שאני מפונק בגלל אבא שלי.." אמר הנרי.
"אמרתי לך!" שילד לחש לי. "אני באתי לבית-ספר הזה כדי ללמוד להלחם, לא כמו כל הדורות שלי!" הכריז הנרי.
"טוב מצויין! אני מסתדר הרבה יותר טוב עם ילדים שרוצים ללמוד מאשר.." שילד הפנה אאת מבטו אלי. אוף. עכשיו יש לי מתחרה. אמא ואבא שלי נטשו אותי כשהגעתי לכאן ושילד הוא הדבר היחיד שנשאר לי. אם זו מלחמה, אז אני אנצח בה!
"אז, מה העזרה שרצית?" שאל שילד. "אני רציתי ש.."
"נו? למה אתה מחכה? תארגן את הדברים שלך! אסור שהנסיך יחזיק את הדברים שלו יותר מחמש דקות!" קטעתי אותו. "חכה שנייה," אמר שילד וגרר אותי לצד, "מה יש לך? הוא בא ברוח טובה. למה לקלקל לו?!" כעס שילד. השתתקתי.
מה אני אגיד לו עכשיו? את האמת? "סתם בדיחות של ההתחלה. אתה יודע: הילדים בשנה הרביעית תמיד עשו צחוקים על חשבוננו שנה שעברה. רציתי לנסות קצת אבל אם אתה אומר אז בסדר! אני אפסיק." שיקרתי לחבר הכי טוב שלי.
"תודה, אני מאוד מעריך את זה," אמר שילד.
"טוב אני מצטער שקטעתי אותך. אני גם מצטער על הירידה. אתה יכול להמשיך?" אמרתי.
"כן, בטח. אז רציתי שתעזרו לשנות את השם שלי. אתם יודעים איך עושים את זה?" שאל הנרי.
"אבל.. למה?" שאל אותו שילד.
"כי אני רוצה להיות מיוחד, לא כמו כל הדורות שלי: אני רוצה שם שונה, התנהגות שונה כדי שאוכל להתחשב בכולם ביחס שווה כשיגיע זמני לרשת את הכתר. קיוויתי שאתם תעזרו לי אבל-" "אנחנו נעזור לך!" קטעתי אותו שוב. "מה שתצטרך. הכול בשביל מלך טוב יותר!" הכרזתי.
"וואו, תודה." אמר הנרי.
"יש רק בעיה אחת," אמר שילד. "איפה עושים את זה? עם ההתנהגות אנחנו יכולים לעזור אבל בקשר לדבר השני נצטרך עזרה מ.. קודרה..." אמר שילד.
"יופי! מצוין! הוא אוהב אותי ואותך!" אמר הנרי. "באמת?" שילד עשה את עצמו מתפלא. האמת שלא יכולתי להתאפק וצחקקתי קצת. זה באמת היה מצחיק.
"טוב אז נראה לי שאני אשאר פה ואתם תלכו אל קודרה." הצעתי.
"זה הרעיון הכי טוב, לא שיש עוד אבל בסדר. תשאר פה ותשמור שאף אחד לא נכנס." אמר שילד. "בסדר," אמרתי.
הם יצאו מהחדר. זו ההזדמנות שלי. מזלי שהנרי הניח את התיק שלו על המיטה שלו. הלכתי לתיק שלו וחיטטתי קצת.
מצאתי דף רשום. זה מה שהיה רשום עליו: "מטרות – הצלחה חברתית, שינוי שם, שינוי התנהגות, שינוי ההיסטוריה," היה עוד משהו. הוא היה ממש מזעזע. מזלי שהוא היה גם האחרון. היה רשום שם: "ולהפיל את אבא שלי." הזדעזתי. מזל שהסתכלתי שם.
"הרולד?" פתאום שמעתי את קולו של שילד.
"מה..?" אמרתי.
"אני זה שאשאל את השאלות עכשיו. קודם כל, למה אתה מחטט לו בתיק והאם הדף הזה מהתיק שלו?"
"אני יודע שמשהו חשוד בו. אז עשיתי אחד ועוד אחד וראיתי שבסוף שנה אתם החברים הכי טובים ואני בזבל. הייתי חייב לעשות משהו כדי שתישאר חבר שלי, גם אם זה לחטט לו בתיק. פשוט אתה האדם היחיד בעולם שנשאר לי. אני לא יכול לאבד גם אותך. אבל ראית אותי: מגיע לי להישאר לבד, לך תהיה חבר שלו." אמרתי וקצת דמעות זלגו על הלחיים שלי.
"מה זה השטויות האלו?! אתה חושב שאצלי יש רק סלוט אחד לחברים? אתה החבר הכי טוב שלי וזה לעולם לא ישתנה! אף אחד לא יכול להפריד אותנו!" הוא אמר. שמחתי. מאוד.
"אב-אבל, למה אתה פה?" שאלתי.
"שכחתי את ה... ה... עזוב אני אגיד לך אחר כך." הוא אמר.
"טוב אז בקשר לדף: זה היה שלו. היה כתוב שם כמה מטרות שלו. היה גם כתוב שם שהוא רוצה להפיל את אבא שלו."
"מה?! טוב אתה לא אומר כלום על זה. פשוט תתנהג כרגיל."
פתאום ראיתי את הנרי. איך יכול להיות ששילד הזה השאיר את הדלת פתוחה?! מה יש לו?! "באתי להגיד לכם שקודרה אמר לי איפה. אבל כנראה שאתם כבר לא כל כך מעוניינים.."
אמר הנרי וברח.

כל יום, יומיים הוסיף פרק.
מקווה שזה מעניין!

נועם
05/02/13, 15:57
וואי אני מחכה לפרק הבא!

ביקורת קטנה:
תמשיך ברמה הזאת כי בדרך כלל בפרק הראשון נותנים טונה של מידע על הסדרה וזה הורס קצת את הכיף שלה אבל אתה עושה את זה בהדרגה לאט לאט מוסיף מידע שיבינו ואהבתי את זה מאוד תדעש שזה מוסיף יותר מתח משאם היית עושה רגיל ודוחף את כול המידע לפרק הראשון
אבל אתה עשית משהו שונה שאתה נותן בהדרגה וזה נותן יותר מתח מאוד אהבתי!

נארוטו
05/02/13, 16:15
תודה רבה רבה!
יכל להיות שעד 21:00 יש פרק שלישי ואולי קצת ארוך יותר.

Benatar
05/02/13, 16:27
וואו!מדהים :sweet:

Slime
05/02/13, 16:42
סיפור מעניין, לא יכול לחכות לחלק השלישי. אגב, כמה חלקים אמורי להיות בסיפור

נועם
05/02/13, 17:14
אני ממליץ לכולם לקרוא
אחלה סיפור!

נארוטו
05/02/13, 17:34
אהה אני לא יודע כמה פרקים יהו. אבל אני יודע ש20+. אני כותב וממשיך. אין לי עלילה מתוכננת. אני רק אומר שהפרק הבא ישאיר אתכם ממש במתח!
הפרק יעלה ב-20:40

נועם
05/02/13, 17:37
אהה אני לא יודע כמה פרקים יהו. אבל אני יודע ש20+. אני כותב וממשיך. אין לי עלילה מתוכננת. אני רק אומר שהפרק הבא ישאיר אתכם ממש במתח!
הפרק יעלה ב-20:40
יש!!!!!