PDA

צפייה בגרסה מלאה : שילד - פרק 1

נארוטו
04/02/13, 13:55
הקדמה

שלום, אני שילד. נולדתי ב-5 במרץ 1508. זה היה היום המאושר ביותר בחיי ההורים שלי. חיינו חיים רגילים כמו כל משפחה: עד יום ההולדת השני שלי. זה היה היום שבו חיי השתנו מקצה לקצה. ב-5 במרץ 1510 לאבא שלי כבר היה רעיון למתנה: חרב מפלסטיק. כדי שאהיה גדול, אוכל להגן על העיר כמו כל הלוחמים, הם רצו שאני אהיה לוחם. הכול היה פשוט מושלם. אמא שלי השכיבה אותי לישון והקריאה לי את הסיפור האהוב עלי ונרדמתי. עד שפתאום הייתה צרחה. התעוררתי ובכיתי. ההורים שלי לא היו שם יותר. לאחר מכן השמרטף שלי לקח אותי אל ביתו. הוא היה השכן בבית שצמוד אלינו. לאחר שהגעתי לגיל 5 הוא הביא אותי לבית אומנה מכיוון שהמצב הכלכלי שלו היה קשה והוא לא הצליח לממן לי עוד אוכל ושתיה. הכול היה שם די רגיל, זאת אומרת אם מתעלמים מהעובדה שכל ילד שם הוא יתום. גדלנו כמו אחים. בגיל 10 כשהייתי מספיק גדול השכן הגיע לבית האומנה וסיפר לי את כל זה. המשכתי בחיי כרגיל. עד גיל 14.
כשהגענו לגיל הזה הובאנו לבית ספר שבו כל אחד לומד לפתח את הכישרון הטמון בו כדי להגן על העיר כשנהיה גדולים: ילדים בעלי חוכמה רבה למדו להיות קוסמים, ילדים בעלי ראייה טובה וחושי הישרדות טובים למדו לצוד עם חץ וקשת ואילו אני שהשתייכתי לאלה שמהירי מחשבה. אנחנו למדנו להיות אבירים. בבית הספר היו מעונות ובכל חדר 3 ילדים: קשת, אביר וקוסם. כרגע אני בן 15 בשנה השנייה שלי בבית הספר ללוחמים. השותפים שלי לחדר הם: הרולד – קוסם
ואלכסנדרה – קשתית.

1
שילד

"שמעת שיורש הכתר, הבן של המלך הנרי ה-II מתחיל ללמוד פה השנה?" שאל אותי הרולד, שהוא חברי הטוב ביותר.
"מה.. באמת?" שאלתי אותו.
"כן, אני רק מקווה שהוא לא יהיה איתי בכיתה" אמר הרולד.
"מה זה משנה? במילא זה השנה הראשונה שלו" אמרתי.
"כן אבל הוא בן 15, אז הוא יהיה איתנו בשכבה," הוא אמר.
"טוב זה ברור שהוא יהיה איתי: תמיד אנשים ממשפחת המלוכה לומדים בחרב לא משנה מה. אני רק מקווה שזה לא יעלה לו לראש שהוא יורש הכתר"
"מי יודע" אמר הרולד.

"טוב הגענו לכיתות, נתראה בהפסקה, ביי!"
"ביי" אמרתי.
לאחר סיום הלימודים אני והרולד הלכנו לחדר ומצאנו את אלכסנדרה מבלגנת את כל החדר: "מה את חושבת שאת עושה?!" התרגז הרולד. "מחפשת את התליון שקיבלתי בסוף שנה שעברה!" אמרה אלכסנדרה. פתאום שמעתי צעקות מהמסדרון. הרולד הציץ החוצה. כשהוא הכניס את הראש שלו בחזרה הוא אמר: " כנראה שלא רק לך הוא נעלם," ואז הוא פתח את החדר וראו את כל הקשתים בריב עם השותפים שלהם.
"שקט!" הכריז מנהל ביה"ס, קודרה. כולם השתתקו בבת אחת.
"מה זה כל הבלגן הזה?! כולם לחזור לחדרים!" כעס קודרה.
"אבל אדוני," אמר אחד הקשתים "התליונים שנתנו לקשתים בסוף שנה שעברה נעלמו!" כל הקשתים התחילו שוב לצעוק על השותפים שלהם. "שששקקטט!!!" כנראה שקודרה כבר התרגז יותר מדי, "כדי למנוע את כל המריבות היות האלה, אני מפריד את כל הקשתים מהשותפים שלהם. מעכשיו, יהו חדרים שבהם שני קוסמים ואביר, או שני אבירים וקוסם!" צעק קודרה. "מה איתנו?" צעקה אלכדנסרה, "אתם תישנו בחדרים שבשם שלושה קשתים!" "יייייייש!!" צרחו הקשתים. "לכו לחדר האוכל, שם אנו נודיע לכם על השותפים החדשים." אמר קודרה והלך.

אחרי שאני והרולד אכלנו, הרולד פתח במשפט: "מעניין מי יהיה השותף החדש,"
"חשבתי שאתה חכם, אולי תגיד דברים שאני לא יודע?" אמרתי. הרולד עשה פרצוף חמוץ וקפץ כששמע את קודרה "הרולד, אתה כל כך רוצה לדעת מי השותף החדש שלך? אתה אחרון!" הרולד נאנח ושם את ראשו על השולחן. "יופי תראה מה התהיות שלך עושות!" לחשתי לו. לאחר בערך 10 דקות הוא הגיע אלינו: "הרולד ושילד, אתם מקבלים את... רגע אני מחפש את זה... הנה! הנרי! יורש הכתר בכבודו ובעצמו!"
"אוווף" נאנח הרולד. "מה אתה יודע? אם הוא הגיע לפה כנראה שהוא לא כמו כל הנסיכים! או שגררו אותו לכאן כי הוא כישלון והוא מפונק, או שהוא בא לפה כי הוא רוצה לחיות כמו כולם!" אמרתי.
אני והרולד הלכנו לחדר ובדרכנו שמענו ממשרד המנהל את קודרה אומר: "הנרי, הרולד הוא סתם ילד שאוהב שלומר שטויות. אל תתייחס ברצינות לכל שטות שהוא מוציא מהפה,"
"טוב" אמר קול של ילד, שכנראה זה הנרי. "אבל שילד, איי הוא ילד זהב. אבל תהיה רגיש אליו. הוא עבר טראומה לא קלה בילדותו." אמר קודרה. "טוב, אני חושב שמפה אני אסתדר" אמר הנרי. "טוב כשאתה יוצא פנה ימינה החדר הראשון הוא שלך, סליחה על התנאים המפוקפקים" אמר קודרה. "לא, דווקא הם לא מפוקפקים, אני רוצה לדעת איך זה לחיות חיים רגילים" אמר הנרי. "טוב. אם זה רצונך זה מה שיהיה. כל דבר שתצטרך או בעיה כלשהי, אל תהסס ופנה אלי. בהצלחה!"
"תודה!" אמר הנרי. "בוא מהר לחדר!" אמרתי. רצנו לחדר ולאחר חצי דקה הנרי הגיע.
הוא אמר: " אתם יכולים לעזור לי?"

להמשיך או להמשיך? תצביעו בסקר..
~5 הצבעות בעד ואני ממשיך, 5 בנגד מפסיק~

Y0utube
04/02/13, 18:15
ממש יפה אחשלי!! אהבתי תמשיך :)...

Petrichor
05/02/13, 11:28
בטח תמשיך זה ממש טוב :)

נועם
05/02/13, 11:54
תמשיך תמשיך!
ודרך אגב אני ממליץ לך לפני שאתה כותב שים סרטון שיש בו מנגינה יפה מיוטיוב ומתחתיו תכתוב את הסיפור הנה דוגמא:
http://www.icydier.co.il/showthread.php/14923-%D7%94%D7%97%D7%95%D7%A9%D7%9A-%D7%A9%D7%91%D7%A7%D7%A6%D7%94-%D7%94%D7%90%D7%A4%D7%9C%D7%94

נארוטו
05/02/13, 14:10
וואי תודה רבה על התגובות! כשאני אסיים לפרסם פה את כל הפרקים, אני אשקול אם להוציא אותו לאור..
בינתיים אני עובד על הפרק השני. ככל הנראה הוא יצא היום בערב בין 19:00-20:00 או אפילו לפני .