PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרסום אינשם (מי שמוכן להציע שם בקשהההה להיכנס לאשכול!!!)

Dream theater
10/08/12, 20:29
http://icydier.co.il/images/dc/picydinocop.gifאני חושב על זה. אני לא מפסיק לחשוב על זה.
גם אם אני יצליח להפסיק, זה ירדוף אותי כל החיים
אני יודע שאתם לא מבינים מה קרה, אז אני אסביר.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

זה התחיל ביום קיץ חם, בבית היתומים
ושוב אני בחדר העלוב והחסר תועלת. באמת שלא הבנתי משהו-מספיק שאנחנו יתומים וכבר החיים שלנו הרוסים למה להרוס אותם עוד יותר?
זה מכאיב לי כל פעם מחדש כשאני נזכר בתאונה. "כואב לי הראש" אני מייבב בתסכול
עכשיו אני צריך להיות בשקט כי דאק מגיע. אה יופי באמת הוא רוצה ללכת איתי מכות.. אם לא הבנתם קוראים לזה "מכות חזרה" זה מנהג בבית יתומים
אני מתכונן לכאב.. דאק מביא את האגרוף הראשון ישר לפנים. אני מסתכל לו בעיניים. שניה לפני שהאגרוף מגיע לפנים שלי דאק עצר. מתחיל להתפתל, מה מכאיב לו? דאק אף פעם לא מתנהג ככה...
דאק צורח מכאבים וממשיך להתפתל על הרצפה "ממ...מממה אתת.. אתתהה עושה לי??!?!?."
אני בהלם מהשאלה שמופנית אליי. "אני.. אני לא עושה כלום! אני נשבע!"
לדאק מתחיל להופיע דם בבטן, האזור שהוא מחזיק בידו. מיד מנהלת בית היתומים מגיעה ומפנה את דאק לביה"ח
שבוע כבר עבר מאז שמישהו התקרב אליי, מה אני יגיד? אני יכול לחיות ככה. ברור לי שזה לא יחזיק זמן רב
כל היום אני שוכב במיטה וחושב על דאק ועל מה שקרה. זה אני עשיתי? אני עדיין מבולבל מהמקרה. לא, לא! זה לא אני עשיתי! הגיוני שפשוט חלק אחד לא היה תקין אצל דאק והוא קיבל התקף או משהו בסגנון. בני אדם לא יכולים לעשות כאלה דברים!
אחרי שבוע חבר של דאק איים עליי שאם עוד פעם אני אגע בדאק אני כבר לא יהיה קיים יותר נשבעתי לו שוב שלא נגעתי בדאק
אני מספיק מסובך עכשיו בגלל מה שקרה עם דאק... הוא לא מה שחסר לי בחיים
והם לא ישכחו שהם עדיין חייבים לי מכות חזרה כי הם עדיין לא הביאו לי
הם מפחדים ממני, חחחחח עלובים. בסוף ברור שהם שולחים "נציג" שיחטיף לי קצת מה שמגיע לי. יצאתי מזה בזול-אף שבור ויד נוטפת דם. לא כ"כ נורא
יום אחרי המכות המנהלת באה ושאלה אותי מי עשה לי את זה וסיפרתי לה את כל הסיפור
היא הלכה לכל הילדים ונזפה בהם ונתנה להם עונש:חצי מהאוכל לשבוע... אוי כמה שאני הולך לסבול על זה
לעזאזל איתה.. אני כבר בן 16!! אני לא יכול להסתדר לבד?!?!?
במכה אחת זה קרה. היד התחילה לכאוב
פלטתי יבבה קטנה והחזקתי חזק את היד הכואבת. התחלתי לשיר לי
"שנינו יחד תחת מטריה אחת
שנינו מדלגים על כל השלוליות
עיר בגשם סחה לנו ככה -
החיים יפים כדאי לכם לחיות..."

ההמשך יבוא

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
הערות הכותבת:ההתחלה בסיפור נורא מהירה ולא מובנת אני בטוחה שאם תמשיכו לקרוא גם את הפרקים הבאים אתם תבינו הכל וגם מקווה שתאהבו את הסיפור :)http://icydier.co.il/images/dc/picydinocop.gif

לאונל
10/08/12, 20:34
סיפור יפה, את חשבת עליו????

Dream theater
10/08/12, 20:34
סיפור יפה, את חשבת עליו????
לא XD המוח שלי
תודה :)

לאונל
10/08/12, 20:35
חחחחח אהבתי

almogmcm
10/08/12, 20:48
פאקקק יפה מחכה להמשך

עומר..
10/08/12, 22:45
אין לי מילים ימשוררת !

FlashMan
11/08/12, 13:05
וואו אהבתי כל הכבוד מחכה להמשך :)

Dream theater
11/08/12, 17:46
יאוו תודה לכולם דווקא חשבתי שלא תאהבו בגלל שזה ממש קשה להבנה בכ"מ אני יעשה את ההמשך עכשיו נראלי

FlashMan
11/08/12, 17:52
אנחנו ילדים חכמים לא כמו אלה של FXP

ולדעתי כדאי לקרוא לאשכול "חיים"